Skocz do zawartości

Marynia świętuje 503 kieliszkami awans do ćwierćfinałów!


Hawkeye

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kuchar, gramy coś dzisiaj? Reszta lamusów z PS4 również mile widziana na jakimś Rocket League albo NBA 2k16.

Ogarnalem sypialnie i mam juz normalny tv do gry w salonie, wiec jest duza szansa ze dzisiaj bedzie grane.

Odnośnik do komentarza

 

Kuchar, gramy coś dzisiaj? Reszta lamusów z PS4 również mile widziana na jakimś Rocket League albo NBA 2k16.

Ogarnalem sypialnie i mam juz normalny tv do gry w salonie, wiec jest duza szansa ze dzisiaj bedzie grane.

 

A po ile to Rocket League chodzi na PS4?

 

Kurwa, kupiłem se słuchawki żeby było mnie lepiej słychać i grałem z wami trzy razy xd. Ale już niedługo przeprowadzka na swoje to będę miał więcej wolności und swobody.

Odnośnik do komentarza

 

 

Kuchar, gramy coś dzisiaj? Reszta lamusów z PS4 również mile widziana na jakimś Rocket League albo NBA 2k16.

Ogarnalem sypialnie i mam juz normalny tv do gry w salonie, wiec jest duza szansa ze dzisiaj bedzie grane.

 

A po ile to Rocket League chodzi na PS4?

 

Kurwa, kupiłem se słuchawki żeby było mnie lepiej słychać i grałem z wami trzy razy xd. Ale już niedługo przeprowadzka na swoje to będę miał więcej wolności und swobody.

 

Rok temu za darmo w PS+ ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Kuchar, gramy coś dzisiaj? Reszta lamusów z PS4 również mile widziana na jakimś Rocket League albo NBA 2k16.

Ogarnalem sypialnie i mam juz normalny tv do gry w salonie, wiec jest duza szansa ze dzisiaj bedzie grane.

 

A po ile to Rocket League chodzi na PS4?

 

Teraz 84,00 zł, ale co rusz jest w jakiś promocjach, jak nie dla PS+, to w przecenach sezonowych. Także bez problemu da się wyłapać czasem i po 42,00 zł.

Zresztą jak dla mnie przy paru ludziach do gry gra jest tak miodna, że nie byłaby za droga nawet kosztując ze dwa razy więcej.

Odnośnik do komentarza

Tak wygląda polska rap scena. Tej siły już nie powstrzymacie.

to juz wole rozkminy na pewnym metalowym forum o tym jaki wpływ miał upadek ZSRR na kształtowanie się fali norweskiego black metalu (pamiętny temat pt. BLACK METAL: narodziny, upadek i DEATHSPELL OMEGA - mocna rzecz pisana przez takiego jednego doktora), alno inne rozkminy o filozoficznym etosie tego gatunku :P Ostatnio znowu mi gdzieś przemknęło przed oczami to określenie, nie wiedzieć czemu od razu o Melerze pomyślałem/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...