Skocz do zawartości

Marynia świętuje 503 kieliszkami awans do ćwierćfinałów!


Hawkeye

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Człowiek wchodzi w niedzielę o 12 do Maryni na kacu i chcę krzyknąć: o kurwa co tu sie dzieje!

I żeby to Lucas był głosem rozsądku, nie wierzę.

Dojrzałem :(.

 

co dojrzałeś?

 

Piłkę z karnego Zazy, wylądowała w moim ogródku.

Odnośnik do komentarza

Gacek, jesteś tak śmieszny, że przebijasz Mitnicka :)

 

Nigdy nie miałem do nikogo pretensji o minusowanie moich postów więc robisz sobie z gęby szmatę. To raz. Dwa, wyszedłeś na skrajnego hipokrytę, bo beeres zacytował już odpowiednie posty jak to od największych głupków i żenujących podludzi jedziesz po ludziach, którzy cię minusują na potęgę po czym zrobiłeś dokładnie to samo.

 

Dla mnie przestajesz istnieć na tym forum, a jak cię kolejny raz spotkam na mieście to zagadam w odpowiedni sposób, bo przegiąłeś pałę. Możesz to potraktować jako groźbę karalną.

 

PLONK

Odnośnik do komentarza

No tak szczerze mówiąc, to spodziewałbym się, że wielki prawnik nie powinien mieć czasu na kłócenie się z kimkolwiek w internetach, tak samo jak i wielki rugbysta, który spodziewałbym się, że woli posiedzieć z dziećmi niż angażować się w takie debilizmy, czy też nasz biedny inwalida, który raczej nie powinien tracić zdrowia i nerwów na forumku.

 

Czy ktokolwiek kiedykolwiek w internecie wygrał jakąś dyskusję lub przekonał kogoś do swojej racji? Ja nic takiego nie kojarzę, więc po co marnować na to czas? :-k

Odnośnik do komentarza

Ja z nikim dyskusji nie toczę :) Nie podoba mi się, że ktoś wyciera sobie gębę moim nickiem i tyle. Nie irytowałoby cię gdybym pisał np. że piłkarze to pizdeczki jak np. Reaper czy Pulek? Czy może można to napisać nie obrażając nikogo bezpośrednio, zwłaszcza jeśli się go nie zna?

Odnośnik do komentarza

A odnośnie kłamstw Gacka:

1. Zarzucił mi, że dopuszczam się praktyk podobnych do Melera lub jmk, czyli chodzę za nim i minusuję jego posty (oczywiście pisał o hipokryzji, jaki to jestem żałosny itd.) :D Można wejść w historię jego reputacji i sprawdzić, nie wiem, sto ostatnich postów? Bardzo wątpię, czy będzie tam chociaż 5 minusów ode mnie.

Następnie, dlaczego Gacek nie umie czytać:

Słabo jest cytować samego siebie, ale...
2.

Tłumacz sobie jak chcesz i minusuj ile chcesz.
Ale Gacuś, minusuj ile chcesz
Możesz mnie minusować ile chcesz, piszę to po raz trzeci.
Po prostu bawi mnie powód. Nie przeszkadzały ci te posty, dopóki nie ośmieszyłem Ciebie w dyskusji. Widzę, że poważnie zabolało.

 

Co Gacek zrozumiał?

Klasa beeres, klasa. Najpierw wychodzi na durnia, a później to: >Olewam minusy; >Hurrdurr, jak to dostaję minusy?!

 

3.

(...)same procenty w tej parze nie wskazywały faworyta w meczu(...)
Wg bukmacherów, grupy najlepiej oceniającej wydarzenia sportowe, nie było faworyta(...)

 

Co Gacek zrozumiał?

Jak ktoś pisze, że drużyna z niższym kursem nie jest faworytem meczu, tylko ta z wyższym kursem, to wychodzi na durnia

 

Kurtyna.

Kłam, manipuluj, i obrażaj innych dalej. Następnie wmawiaj sobie, że to dlatego, bo jesteś taki mądry :)

 

Koniec, zajmujemy się niedzielą :)

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Dla mnie przestajesz istnieć na tym forum, a jak cię kolejny raz spotkam na mieście to zagadam w odpowiedni sposób, bo przegiąłeś pałę. Możesz to potraktować jako groźbę karalną.

 

Iconem powialo...

Odnośnik do komentarza

Ja z nikim dyskusji nie toczę :) Nie podoba mi się, że ktoś wyciera sobie gębę moim nickiem i tyle. Nie irytowałoby cię gdybym pisał np. że piłkarze to pizdeczki jak np. Reaper czy Pulek? Czy może można to napisać nie obrażając nikogo bezpośrednio, zwłaszcza jeśli się go nie zna?

 

dobra, kurwa, jak Cię spotkam w Kato...

 

nie no, bez jaj, bo po co miałbym jechać do Katowic? :D

Odnośnik do komentarza

Jakby nie patrzeć, to potencjalna bójka o posty na forum jest równie żałosna, jak wykłócanie się o minusy i łażenie za kimś w celu minusowania.

Chyba nawet bardziej. Libertariańskie aksjomaty o nieagresji powinny byś stosowane przez każdego ;].

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...