Skocz do zawartości

Marynia świętuje 503 kieliszkami awans do ćwierćfinałów!


Hawkeye

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gacek: I właśnie tymi postami udowadniasz, że nie masz pojęcia o rynku bukmacherskim i strategii ich działania. Wychodzi na to, że oceniasz bukmacherów jako totalnych idiotów, bo sponsorują teksty, które działają na ich niekorzyść. A ich strategia jest właśnie odwrotna, bo mało jest wydarzeń sportowych, w których bukmacher wychodzi na minus, ciężko to nazwać przypadkiem. I zawdzięcza to właśnie takim ruchom jak ten przez Ciebie podany. Podobny przypadek jak z informacją wypuszczoną przez Williama Hilla, która mówiła ile osób wygrało zakłady na to, że Leicester zostanie mistrzem. Dziwnym zbiegiem okoliczności portale podawały tylko prawdopodobieństwo takiego wydarzenia przed startem rozgrywek i ile ci szczęściarze zdołali wyciągnąć z tego zakładu, nawet jeśli wcześniej go sprzedali bukmacherowi (inaczej mówiąc: zamknęli zakład). Dlaczego artykuły nie wspominały ile osób przegrało pieniądze stawiając na Manchester City, Chelsea itd.? Dlatego, bo przed rozgrywkami 16/17, ludzie skuszeni okazją i przypadkiem Leicester postawią przysłowiowe 100 funtów na Bournemouth, Sunderland lub inny klub, który tytułu nie zdobędzie. I tych osób już nie będzie ~80 jak w przypadku Leicester, ale 1000 i więcej. Przecież to fajna perspektywa ze 100 funtów zrobić kilkadziesiąt tysięcy w kilka miesięcy, prawda? A wyobraźnia działa.

 

Bukmacherom zależy, aby trafiać na takich jeleni jak Ty. Aby weszli w sponsorowany artykuł jak choćby ten o meczu Polska - Szwajcaria i poddali się sugestii, że drużyna z szansami na zwycięstwo na poziomie ~36% uznaje się za faworyta meczu. Nie wiem czy to mądre, aby czerpać wiedzę z reklam i starać się na jej bazie budować swoje argumenty, ale najwidoczniej tobie to odpowiada.

 

I jak tobie to wszystko ładnie wytłumaczyłem, jaki jest cel tych artykułów i dlaczego powoływanie się na nie jest kiepskim pomysłem, a same procenty w tej parze nie wskazywały faworyta w meczu, i zrobiłem to bez agresji, Ty wyskakujesz z ssaniem palucha. Tylko dlatego, że wskazałem, że nie jesteś nieomylny. Być może mocno zabolało.

 

Na koniec, zarzucanie mi niewiedzy w temacie bukmacherów (i to po dyskusji, w której w kilka chwil wskazałem błędy w Twoim rozumieniu tematu) uznam za niezwykle uroczy element Twojego wpisu :)

Odnośnik do komentarza

 

Szkoda, że przestaliśmy gadać o furach, bo Gacek vs forum to juz nieświeży kotlet :(

Mogę coś napisać o furach. Gwarantuję, że jak napiszę, że auta szybciej jeżdżą mając więcej koni mechanicznych, to beeres i reszta dadzą się zabić za tezę, że im mniej tym lepiej ;)

Wiesz co...to lepiej daruj ;)

 

Szkoda, że przestaliśmy gadać o furach, bo Gacek vs forum to juz nieświeży kotlet :(

Ja kupiłem nowe alusy do mojego potwora - Corsy C :mrrr:

Pojebany!

 

16" czy mniejsze?

Odnośnik do komentarza

 

 

Szkoda, że przestaliśmy gadać o furach, bo Gacek vs forum to juz nieświeży kotlet :(

Mogę coś napisać o furach. Gwarantuję, że jak napiszę, że auta szybciej jeżdżą mając więcej koni mechanicznych, to beeres i reszta dadzą się zabić za tezę, że im mniej tym lepiej ;)

Wiesz co...to lepiej daruj ;)

 

Szkoda, że przestaliśmy gadać o furach, bo Gacek vs forum to juz nieświeży kotlet :(

Ja kupiłem nowe alusy do mojego potwora - Corsy C :mrrr:

Pojebany!

 

16" czy mniejsze?

 

14.

Odnośnik do komentarza

 

Szkoda, że przestaliśmy gadać o furach, bo Gacek vs forum to juz nieświeży kotlet :(

Mogę coś napisać o furach. Gwarantuję, że jak napiszę, że auta szybciej jeżdżą mając więcej koni mechanicznych, to beeres i reszta dadzą się zabić za tezę, że im mniej tym lepiej ;)

 

Mówisz-masz. Auta mające 500 KM z krótką skrzynią biegów, słabym momentem obrotowym, słabą aerodynamiką i niewielką pojemnością silnika mogą nie przekroczyć 180 km/h ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Szkoda, że przestaliśmy gadać o furach, bo Gacek vs forum to juz nieświeży kotlet :(

Mogę coś napisać o furach. Gwarantuję, że jak napiszę, że auta szybciej jeżdżą mając więcej koni mechanicznych, to beeres i reszta dadzą się zabić za tezę, że im mniej tym lepiej ;)

 

Mówisz-masz. Auta mające 500 KM z krótką skrzynią biegów, słabym momentem obrotowym, słabą aerodynamiką i niewielką pojemnością silnika mogą nie przekroczyć 180 km/h ;)

 

 

Kurde, a mówią, że technika jest ważna, a nie długość :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Szkoda, że przestaliśmy gadać o furach, bo Gacek vs forum to juz nieświeży kotlet :(

Mogę coś napisać o furach. Gwarantuję, że jak napiszę, że auta szybciej jeżdżą mając więcej koni mechanicznych, to beeres i reszta dadzą się zabić za tezę, że im mniej tym lepiej ;)

 

Mówisz-masz. Auta mające 500 KM z krótką skrzynią biegów, słabym momentem obrotowym, słabą aerodynamiką i niewielką pojemnością silnika mogą nie przekroczyć 180 km/h ;)

 

 

Kurde, a mówią, że technika jest ważna, a nie długość :keke:

 

Tak mówią ci, którzy braki muszą nadrabiać techniką :P

Odnośnik do komentarza

Jedna z najlepszych rzeczy jaka mnie spotkała w FM od dawna.

 

Za Isaaca Vorsaha, którego kupiłem przed sezonem za 400 tys. dostałem ofertę od Chińczyków na 19!! milionów i gość teraz będzie zarabiał 130 tys. tygodniowo. http://i.imgur.com/Mk89MHI.png

 

LOL. Ja wiem, że to Chińczycy no ale kurwa. To jakieś dziesięciokrotne przebicie mojego budżetu. :D

 

o kurwa, niezła przebitka w wypłacie :o

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...