Skocz do zawartości

Marynia świętuje 503 kieliszkami awans do ćwierćfinałów!


Hawkeye

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ale kibicowanie przeciw Polsce jest nieco dziwne.

Gdyż, bo, ponieważ? :P

Może ktoś się obraził na reprezentację albo nie lubi graczy? :>

 

ale to nie jest sport indywidualny zebys musial kibicowac pojedynczym graczom na ktorych sie obraziles. to jest kadra NARODOWA. mozna sie nia nie interesowac, nie ogladac meczow, ale dla mnie jest to niewyobrazalne czemu mialbys nie zyczyc dobrze reprezentacji swojego kraju, a tym bardziej zyczyc lepiej przeciwnikowi. :-k

Odnośnik do komentarza

 

 

ale dla mnie jest to niewyobrazalne czemu mialbys nie zyczyc dobrze reprezentacji swojego kraju, a tym bardziej zyczyc lepiej przeciwnikowi.

Po prostu można tego nie robić :p

Uważać można, że po prostu jest słaba i tyle.

Odnośnik do komentarza

to my jak kibicujemy Polsce to znaczy ze nie znamy swojego miejsca w szerego? co to w ogole znaczy :D

Nie, nie. Nie zrozumieliśmy się. Chodziło mi o to, iż polscy kibice nie oceniają rzeczywiście możliwości. Takie Polskie myślenie- opieram to zdanie na mediach- najpierw jęczenie, stękanie, teraz huraoptymizm.

Odnośnik do komentarza

 

to my jak kibicujemy Polsce to znaczy ze nie znamy swojego miejsca w szerego? co to w ogole znaczy :D

Nie, nie. Nie zrozumieliśmy się. Chodziło mi o to, iż polscy kibice nie oceniają rzeczywiście możliwości. Takie Polskie myślenie- opieram to zdanie na mediach- najpierw jęczenie, stękanie, teraz huraoptymizm.

 

 

Wow, kibic nie jest obiektywny, o kurwa ale news stary :D

 

Przecież na tym POLEGA kibicowanie w ogóle. By dawać się unieść emocjom, marzyć o bóg wie czym, potem jęczeć jak się nie uda i tyle. Futbol jest okrutny i to emocjonalna gra. Nie tylko futbol zresztą ;)

Odnośnik do komentarza

Mam podobne zdanie do Gabe`a. W wielu sportach mam totalnie gdzieś, jaki jest wynik polskiej reprezentacji, bo się nimi po prostu nie interesuję. Ale kibicowanie komuś innemu w meczu z Polską to już inny poziom.

 

Niniejszym w akcie solidarności z Pazdanem ostrzygłem się, a w ramach solidarności z Peszko kupiłem kilka piwek na wieczór. Z kolei w ramach solidarności z Lewandowskim kupiłem te piwa w sklepie po lewej stronie ulicy, a w ramach solidarności z Grosickim pozwoliłem kasjerce zatrzymać grosika.

 

Zastanawiałem się też, czy nie zrobić bigosu w ramach solidarności z Kapustką, ale jednak za gorąco na takie ciężkie danie.

Odnośnik do komentarza

ale mowa byla o zyczeniu dobrze reprezentacji. moim zdaniem czy to realista, pesymista czy hurraoptymista wszyscy powinni tak samo dobrze zyczyc narodowym druzynom. :-k

Można i tak, nie przeczę. A ci co mają podwójne obywatelstwo? :p

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...