Skocz do zawartości

Marynia świętuje 503 kieliszkami awans do ćwierćfinałów!


Hawkeye

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

jaki ten komp bezmyślny jest, prowadzę i Paok i repre grecji, na jednego młodego z klubu zaczaili się Angole z Swansea, w ofercie stoi że po jednym występie w reprze dorzucają 500 tys. Powiedziałem dobrze, ale chcę 1,5 miliona, kosztem 700 tys. za 10 występów w lidze. Bez wahania sie zgodzili, a ja szybko sobie powołam tego młodziana do kadru

Odnośnik do komentarza

jaki ten komp bezmyślny jest, prowadzę i Paok i repre grecji, na jednego młodego z klubu zaczaili się Angole z Swansea, w ofercie stoi że po jednym występie w reprze dorzucają 500 tys. Powiedziałem dobrze, ale chcę 1,5 miliona, kosztem 700 tys. za 10 występów w lidze. Bez wahania sie zgodzili, a ja szybko sobie powołam tego młodziana do kadru

 

przeciez to niczym s&l

Odnośnik do komentarza

jaki ten komp bezmyślny jest, prowadzę i Paok i repre grecji, na jednego młodego z klubu zaczaili się Angole z Swansea, w ofercie stoi że po jednym występie w reprze dorzucają 500 tys. Powiedziałem dobrze, ale chcę 1,5 miliona, kosztem 700 tys. za 10 występów w lidze. Bez wahania sie zgodzili, a ja szybko sobie powołam tego młodziana do kadru

 

Ale ty sprytny jesteś, jak łasiczka!

 

Odnośnik do komentarza

 

No dobra, postaw się w takiej sytuacji. Jesteś na jakiejś istotnej posadzie, przychodzi do Ciebie petent przypadkowy i tłumaczy Ci, osobie z kilkunastoletnim doświadczeniem i jeszcze dłuższym wykształceniem, że generalnie gówno wiesz i masz mu przyznać rację. Nie wpływa to na Twój sposób analizy jej roszczeń?

Przecież wystarczy, by taka hipotetyczna osoba nie tupała nóżką (wychodząc przy tym na mało poważną w oczach osób siedzących w temacie), by była oceniana neutralnie, bez tego bagażu.

Nie, bo nie mam mentalności dyrektora z PRL. I jeżeli mam to wykształcenie i doświadczenie, to nic mnie nie obchodzi co na ten temat ma do powiedzenia gość z ulicy.

K.O.

Odnośnik do komentarza

 

Według weszło Joao Mario jest skrzydłowym :keke:.

 

W fifie jest PŚ/PP

 

No ale gra jako PŚ w Sportingu. Reprezentacja Portugalii za to nie ma typowego skrzydłowego, bo Nani/Quaresma i Ronaldo są ustawieni na NŚ, ale często do boków schodzą + boczni obrońcy ofensywni :P.

Odnośnik do komentarza

 

no i w Swansea to Walijczycy, nie Angole panie "geografie" ;)

pan geograf ma dyplom uczelni, notabene najlepszej w Polsce jezeli chodzi o tą specjalność, wiec nie widzę powodu tego cudzysłowiu :)

A decyzyjnymi u mnie w tym klubie są Angole, jeden walijczyk w zarżadzie tylko.

 

 

Weź się Kif nie kompromituj, co?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...