Skocz do zawartości

501 Marynia zostaje rentierem kurde faja


Hawkeye

  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

serio, wygrałem spory hajs na giro (wygrana Nibaliego + Jungels jako młodzieżowiec) to na Euro przeznaczyłem. Na pojedynczych zakładach do przodu jestem, wczorja mi ładnie weszło ponizej 9,5 rożnych w meczu Chorwacji z Turcją (postawione 15 zł)

Mi chodzilo ze wolalbys zeby slabo poszlo

Odnośnik do komentarza

NA pewno jeszcze nie ma powodów do optymizmu, bo mimo wszystko uwazam, że Irlandia da komplet punktów wszystkim. Serce wierzy, że wygramy z Ukrainą, ale jednak rozum podpowiada, że zostaniemy z 4 punktami na 3 miejscu i zobaczymy jak będzie wyglądać klasyfikacja trzecich miejsc.

Odnośnik do komentarza

 

serio, wygrałem spory hajs na giro (wygrana Nibaliego + Jungels jako młodzieżowiec) to na Euro przeznaczyłem. Na pojedynczych zakładach do przodu jestem, wczorja mi ładnie weszło ponizej 9,5 rożnych w meczu Chorwacji z Turcją (postawione 15 zł)

Mi chodzilo ze wolalbys zeby slabo poszlo

 

ja nic nie wolałbym, obie sytuacjeto dla mnie zwycięstwa :P Jak poszłoby chujowo byłbym bogaty, jak poszłoby dobrze to jakoś nie bedę rozpaczał i sie bede cieszył z sukcesów naszych orłów, najgorsze wyjście to Polska odpadająca w 1/16 Euro.

Odnośnik do komentarza

 

ile najwiecej wygrales jednorazowo?

 

w czasach licealnych puściłem kiedyś taśmę za trójkę, ~1200 zł do przodu, na farcie to jednak było. Teraz stawiam maks tryple, a najczęściej single i duble.

 

 

ja najwiecej 2800 za 100zl a teraz na euro sobie stawiam tylko male sumy, dla zabawy:P przy okazji wczoraj pierwszy raz jechalem uberem, calkiem przyjemnie, nowe bmw 5 w kombi :P

Odnośnik do komentarza

Ja muszę przeżyć ten tydzień - mam duży projekt do zamknięcia max. środa-czwartek, weź to pogódź jeszcze z meczami i tym, że dzisiaj przyjeżdża kumpel, którego nie widziałem od 8 lat :|

 

(BTW, Pulek się go przestraszył i nie chce grać z nim w piłkę ;))

 

ja się nikogo nie boję (jeśli chodzi o piłkę ofc)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...