Skocz do zawartości

501 Marynia zostaje rentierem kurde faja


Hawkeye

  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszedłem przez fazę grupową LM na pierwszym miejscu. Dało mi to to, że wylosowali mi PSG, aktualnego (w 2019) obrońcę tytułu. No nic, myślałem że może to wyczerpuje pecha. Nie. Właśnie (okienko zimowe) PSG wykupiło jedną z gwiazd mojego zespołu, Fabinho (wykorzystali klauzulę w kontrakcie) :lol:

Odnośnik do komentarza

Jest niedoceniony, bo większość kibiców Arsenalu oczekuje, że ich napastnik będzie na poziomie TH i RVP i będzie napierdalał po 30 goli w sezonie. Tymczasem Żiru jest solidnym graczem klasy europejskiej. Gość gra tyłem do bramki prawdopodobnie najlepiej na świecie wśród napastników. Ma sporą łatwość do wyprowadzania kolegów na dobre sytuacje (głównie zagraniami piętą). Ma też sporą łatwość w masowym pierdoleniu setek w konkretnym meczu (choćby Barcelona w tym sezonie) przez co w świadomości wielu ludzi jest pamiętany jako cienias i słabiak. Często też, gdy Arsenal gra nudną klepe wokół pola karnego przeciwnika to on się plącze pod nogami Ozila czy Sancheza. Taki gość, który jak przejdzie do klubu w którym by był główną gwiazdą i drużyna by grała na niego to by rozpierdalał, ale jednak trochę za mało na to czego oczekują kibice Gunners imo.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...