Skocz do zawartości

501 Marynia zostaje rentierem kurde faja


Hawkeye

  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

na spotify premium zeby sluchac piosenek offline to trzeba je jakos pobrac czy cos? jak to smiga, bo zastanawiam sie czy spasiloby na przejazdzki rowerowe bez zuzywania transferu :-k

 

Ej, Ty tak serio? :D A jak chcesz słuchać piosenek w offlinie, jeśli ich wcześniej nie pobrałeś? ;) Taka mądra głowa, a takie pytania ;)

 

A co do Milika, to: Me-Leak

Odnośnik do komentarza

 

na spotify premium zeby sluchac piosenek offline to trzeba je jakos pobrac czy cos? jak to smiga, bo zastanawiam sie czy spasiloby na przejazdzki rowerowe bez zuzywania transferu :-k

 

Ej, Ty tak serio? :D A jak chcesz słuchać piosenek w offlinie, jeśli ich wcześniej nie pobrałeś? ;) Taka mądra głowa, a takie pytania ;)

 

A co do Milika, to: Me-Leak

 

 

nie bylo pytania xD

Odnośnik do komentarza

 

Zaznaczasz kawałki czy listę żeby się dało słuchać i po włączeniu aplikacji powinno działać. Chyba w je ściąga wtedy na dysk. U mnie tak jest ;) Z tego co pamiętam :D

 

OK.

 

Ale ja nie mam dysku?

 

 

No miałem na myśli telefon w mojej sytuacji ;) w sumie nie wiem jak to dokładnie działa, ale zaznaczyłem na komórce, potem wyłączyłem neta i działało. Stawiam, że ściągnął na telefon bo pojemność się zmniejszyła :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...