Skocz do zawartości

Real Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda jakby miał odejść. Może w tym sezonie już tak dobrze nie grał, ale przydałby się jego doświadczenie w trudnych sytuacjach. Obu klub zrobił wszystko, żeby go zatrzymać. Ale jak zawodnik chce odejść to ciężka sprawa. Nie wiem jaką rolę dla niego widzi Pep, bo w Realu o pierwszą "11" może mieć ciężko przy Kroosie i Luce.

Druga zła wiadomość to, że alternatywą dla Alonso jest Gustavo. Jakoś tego nie widzę. Sport Bild podaje, że pierwsza oferta odrzucona, wiec może będzie dobrze. A pensja 10 mln to miała być brutto Młodszemu Kroosowi nie chcieli tyle dać, więc mało prawdopodobne, że tyle dostałby Xabi.

Odnośnik do komentarza

Ciężko, żeby zatrzymywał na siłę 33 letniego faceta jak ktoś proponuje 10 mln euro za niego. Odejście Alonso dla Realu nie jest na rękę. Po pierwsze ciężko na kilka dni dopiąć transfer kogoś kto zastąpi Alonso. Xabi wybrał więcej minut gry w Bayernie niż Realu. Jakby nie patrzeć powinien mieć tam łatwiej niż rywalizować z Kroosem i Modrićem. Przez lata był fundamentem Realu, w ostatnim sezonie pałeczkę oddał bardziej Modrićowi, ale doświadczenie na boisku i w szatni przydałyby się Realowi w tym sezonie. To, że Real nie był gotowy na odejście Alonso niech świadczy, że jako jego zastępcę najczęściej wymienia się Gustavo :/

Odnośnik do komentarza

Spokojnie, jeszcze był Robben :keke:

 

Nie, to inna sytuacja. Makelele grał zajebiście, dużo od niej zależało, a się go pozbyto kosztem nowy gwiazd. Di Maria miał super sezon, a sprowadzono na jego miejsce Jamesa. Robben grał w Realu słabo i chyba często był kontuzjowany z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza

Może Florkowi coś na mózg padło :-k

Może woli Gustavo?

Noi w końcu jest Illara.

 

Jak zawsze kibicowałem Królewskim, to tak w tym roku życzę im nie zdobycia żadnego trofeum. To, co zrobili teraz z kadrą to dla mnie kwas. Może tak piszę, bo nie lubię Kroosa, Hamesa.

Za to pozbyli się Diego i Angela.

Odnośnik do komentarza

T-m właśnie napisał dlaczego odchodzi. Kiedy był fundamentalną postacią to chciał być w Realu, teraz przy Kroosie i Modriću już mieć nie będzie. Dostał ofertę i zdecydował z niej skorzystać. Real tylko nie zatrzymał go na siłę. Mógł to zrobić, bo ma ważny kontrakt. Natomiast uważam, że za to co przez te sezony robił dla Realu ma prawo zdecydować o swoim losie. Jeżeli chce spróbować czegoś nowego to dobrze, że klub nie rzuca mu kłód pod nogi.

Perez dzisiaj w Monaco spotkał się z prezesem PSG i Mendesem. Jak uda się w końcówce wyciągnąć Verrattiego i Falcao to będą to zmiany na plus.

Odnośnik do komentarza

Alonso już oficjalnie w Bayernie.

 

Z tym Falcao strasznie dziwna sprawa. Wszystko co łączy Real z Falcao pochodzi z Włoch. Hiszpańskie źródła milczą, albo piszą, że był on oferowany Realowi, ale propozycja została odrzucona i Real Falcao na ten moment nie chce.

Czy ja wiem, że takie słabe. Miałoby t wyglądać wypożyczenie 20+45 wykup. Lepiej rozłożyć to ewentualnie w ten sposób niż płacić 65 od razu. Zawsze po roku jak zawiedzie, czy po kontuzji nie wróci do optymalnej formy można zrezygnować i nie utopić 45 mln. Nie wiem czy w tych 20 mln zawierałaby się pensja Falcao. Jeżeli tak to do Monaco trafiłoby 6 mln, a dla zawodnika za rok kontraktu 14. I już wygląda to rozsądniej.

AS, El Confidencial i Onda Cero podaje, że Real kontaktuje się z Negredo. Fajna opcja, ale zawodnik kontuzjowany. Może nawet pauzować do końca października, więc trochę ryzykowna opcja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...