Skocz do zawartości

Real Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

Wylosowano kalendarz na nowy sezon. Pierwsze GD są w Madrycie i tak przypadkowo się składa, że może to być debiut Suareza w barwach Barcelony. Jeżeli mecz odbędzie się w sobotę to zagrać nie będzie mógł, jeżeli w niedzielę to może grać :)

z tym, że przedtem nie będzie mógł trenować z drużyną, także raczej nie zagra.

Odnośnik do komentarza

Walczakiem jest na pewno, pamiętam jakiś wywiad z nim, jako Chorwat w młodości grał na wypożyczeniu w lidze bośniackiej, i miał przegwizdane w każdym meczu, a dawał radę, tyle że to kurdupel, niższy i lżejszy o 10 kg/10cm od Alonso, nie zawsze może podołać w defensywie.

Odnośnik do komentarza

Walczakiem jest na pewno, pamiętam jakiś wywiad z nim, jako Chorwat w młodości grał na wypożyczeniu w lidze bośniackiej, i miał przegwizdane w każdym meczu, a dawał radę, tyle że to kurdupel, niższy i lżejszy o 10 kg/10cm od Alonso, nie zawsze może podołać w defensywie.

IMO Modrić w drugiej części sezonu to był najlepszy pomocnik w Realu. A w jego końcówce osiągnął już chyba najwyższy poziom. Będę zaskoczony jak usiądzie na ławie, a jego miejsce w jedenastce zajmie któryś z nowych nabytków.

Odnośnik do komentarza

Z bramkarzem może być jeszcze ciekawie. Jeden odejdzie, ale na tt ogarnięty dziennikarz Marki José Luis Sánchez zapowiada, że nie jeden otworzy usta ze zdziwienia. Iker ma zagrać w meczu o Superpuchar Europy, może to będzie jego pożegnanie z Madrytem.

Z kolei Miguel Salvat, który jako pierwszy, albo jeden z pierwszych donosił, że Kroos, Navas i chyba James trafią do Realu pisze, że będzie jeszcze jeden transfer. Szansa na pozyskanie Falcao wynosi więcej niż 50%. I, że sztab Realu uznał, że rekonwalescencja Falcao przebiegła pomyślnie i kolano jest w pełni zaleczone. Carlo zaaprobował transfer.

Dzisiaj Falcao strzelił zwycięską bramkę w meczu z Arsenalem.

Odnośnik do komentarza

Ja słyszałem coś takiego, że podobno właściciel Monaco musi oddać swojej żonie połowę majątku - czyli 4,5 miliarda euro. Jeśli to prawda to transfer Falcao byłby możliwy. Kolumbijczyk pobiera ogromną pensję a ten właściciel nie będzie już tak chętnie inwestował w klub z księstwa.

Odnośnik do komentarza

Ponoć z klubu ma odejść Diego Lopez. W dodatku za darmo! I jeszcze trzeba mu będzie wypłacić pensje do końca kontraktu, bo on (całkiem słusznie) odchodzić nie chce. Przecież to jest jakiś, kurwa, skandal! Casillasa traktuje się jak świętą krowę. Mogę się założyć, że aktualnie Diego Lopez jest od Casillasa lepszy w każdym aspekcie. Gdyby Diego został Ancelotti mógłby wystawić dwie świetne, właściwie tak samo dobre jedenastki:

53e0ee95cb870.jpg53e0ee62d3adf.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Mnie jest faktycznie szkoda Lopeza. Bo mimo, że Casillas w formie jest dużo lepszy od Lopeza, to nie wiadomo kiedy, a raczej czy ją znajdzie. Po prostu Lopez sobie nie zasłużył na takie traktowanie.

Pewnie wladze Realu sie zapatrzyly na rywali z Katalonii, ktorzy w podobny sposob postapili np z Abidalem...

Dziwne zwyczaje zapanowaly w Hiszpanii :roll:

Odnośnik do komentarza

Mnie jest faktycznie szkoda Lopeza. Bo mimo, że Casillas w formie jest dużo lepszy od Lopeza, to nie wiadomo kiedy, a raczej czy ją znajdzie. Po prostu Lopez sobie nie zasłużył na takie traktowanie.

myślę, że to zdanie nie może zostać uznane za prawdziwe. Jeszcze 3 lata temu bym się zgodził. To straszne, ale Casillas przez te lata kiedy jedyną konkurencją dla niego byli przeciętni bramkarze z cantery całkowicie stracił motywację i przestał przykładać się na treningach. Nawet sezony zanim Mourinho odważył się posadzić go na ławce bywały różne - potrafił puszczać szmaty, ale ocenę gry w całym sezonie zaciemniały cudowne interwencje, których zawsze kilka/kilkanaście na sezon miał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...