Skocz do zawartości

Real Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

To może poczekamy na Keitha. On na pewno wyciągnie jakiegoś królika z kapelusza grającego w trzeciej lidze Zimbabwe. Kraju, który pod względem piłkarskim się niesamowicie rozwija i już za kilka lat każdy z topowych klubów będzie wyławiał stamtąd perełki.

Odnośnik do komentarza

Na szczęście ABC dementuje o zainteresowaniu Gabończykiem.

Ale co ty mi wysyłasz? Ja widziałem zdecydowaną większość meczów Realu w ostatnich kilku latach i wiem jak to wygląda. Isco ma fantastyczny drybling, ale co z tego, skoro w końcu i tak straci piłkę? A James jest teraz w złej formie, ale nie wierzę w to, że zapomniał jak się gra w piłkę.

James jest w złej formie więcej niż od roku. Dla mnie on i Kroos są do odstrzału jako drudzy. Pierwszy to Perez.

Co Ty się tak uparłeś na tego Kroosa?

Odnośnik do komentarza

 

Na szczęście ABC dementuje o zainteresowaniu Gabończykiem.

Ale co ty mi wysyłasz? Ja widziałem zdecydowaną większość meczów Realu w ostatnich kilku latach i wiem jak to wygląda. Isco ma fantastyczny drybling, ale co z tego, skoro w końcu i tak straci piłkę? A James jest teraz w złej formie, ale nie wierzę w to, że zapomniał jak się gra w piłkę.

James jest w złej formie więcej niż od roku. Dla mnie on i Kroos są do odstrzału jako drudzy. Pierwszy to Perez.

Co Ty się tak uparłeś na tego Kroosa?

 

Ja? :) Jestem jego antyfanem. Nigdy mnie przekonywał. Od taki tam grajek, co czasem (bardzo rzadko) potrafi uderzyć z dystansu, w odbiorze słabo, gra tylko na najbliższego kolegę, zachowawczy strasznie. Nie lubię jego gry.

Odnośnik do komentarza

A ja bym go zostawił, właśnie dlatego, że mało kto "dopieszcza" tak każde zagranie / podanie. Trzeba mu tylko postawić klasowego DM'a, żeby go odciążyć.

Czy gra do najbliższego? Nie wydaje mi się. Przwagę podań ma właśnie tych dłuższych, a średnia długość w całym sezonie 15/16 to 19m :)

http://www.squawka.com/players/toni-kroos/stats#avg.-pass-length#real-madrid-(current)#spanish-la-liga#23#season-2015/2016#176#all-matches#1-28#average

Odnośnik do komentarza

Kross to pomocnik klasy światowej. Ma spokój, o którym inni mogą pomarzyć. Niesamowita łatwość w rozgrywaniu piłki. Podaje do najbliższego? No nie rób sobie jaj. Masz tutaj pierwszy lepszy filmik z long passami z samego pobytu w Realu.

Ja nie lubię jego gry i nigdy mnie nie przekona. Zawsze byłem przeciwnikiem jego transferu, tak samo jak i Bale`a.

Odnośnik do komentarza

Bale'a w sumie też nigdy nie lubiłem, tzn. byłem przeciwny jemu transferowi do Hiszpanii. Jak grał w Spursach to aż miło się oglądało. Przy Ronaldo on nie zaistnieje jako nie wiadomo kto. Jest w jego cieniu i tak zostanie. Ja oglądając mecze Realu widzę większą jakość u Jese niż Garetha. Wracając do Krossa, to dziwisz mnie. Mając go w Barcelonie, to byłoby coś.

Odnośnik do komentarza

A Xabiego Alonso szanowałeś? Kroos to taki jego młodszy odpowiednik.

A co ma szacunek do tego? :p Młodszy odpowiednik? Jestem innego zdania.

Perez nie lubił też gry Makelele czy Cambiasso i na dobre to to nie wyszło ;)

Aj Panie! Weź nie przypominaj tego, bo smutno się robi :(

Odnośnik do komentarza

Ja bym Kroosa i Xabiego Alonso zbyt mocno nie porównywał. Różni ich podejście do zadań ofensywnych i defensywnych.

I wlasnie dlatego bledem bylo wystawianie Kroosa na pozycji defensywnego pomocnika. Traci on tam bardzo duzo swoich atutow, a w obronie jest mocno przecietny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...