Skocz do zawartości

Real Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

Nie widzę trenerów,którzy dają gwarancję, że coś poprawią. Zidane ma przynajmniej dobry kontakt z drużyną. Myślę, że Zidane jest człowiekiem, który ma wizję i potrafiłby poukładać klocki na nowo. Człowiek, który ma rozeznanie na rynku i to on polecał Varane do Realu, wcześniej dawał rekomendację Hazardowi. Ja bym mu zaufał. Facet z jajami i sądzę, że potrafiłby podjąć trudne decyzje kadrowe.

Odnośnik do komentarza

Ej właśnie, a jak oceniacie pracę Zidane'a? Nadaje się na przyszły sezon czy wolelibyście kogoś innego? Widziałem gdzieś, że w pierwszych meczach miał wyniki niemal bliźniacze do Beniteza w jego pierwszych meczach (czyli dość dobre).

Real do osiągania sukcesów potrzebuję odejścia trzech osób: Jesusa Olmo(szef sztabu medycznego), Florentino Pereza i Cristiano Ronaldo. Potrzebny jest także nowy projekt i oczyszczenie atmosfery wokół klubu. Myślę że Zidane powinien dostać szansę i zaufanie, aby ten projekt poprowadzić ;)
Odnośnik do komentarza

Zizou musi pozostać. Jeszcze się wprawia w trenerkę, więc musi mieć czas. Ma szacunek u zawodników i to jest na jego plus. Na plus, jako trener Realu.

Valverde też nie da rady. Moim zdaniem podobny przypadek co Benitez. Szatnia go ustawi, a nie on szatnie.

Co do Ronaldo. Powinien to być jego ostatni sezon. I nie wiem, czy wtedy dopiero Bale by nie grał tego, co umie.

Z tym, że Zizou zaczyna układanie 11stki właśnie od Ronaldo, więc chyba póki będzie Zizou, będzie też CR.

Kroosa bym zostawił, ale tylko, jak mu się postawi obok jakiegoś solidnego DM'a. Szkoda Casemiro, bo za Zidane'a prawie nie gra. Mógłby się rozwinąć, a tak pewnie latem go sprzedadzą.

Odnośnik do komentarza

pozbywanie się CR7 to lekka głupota. nie jestem jego wielkim fanem, ale moim zdaniem to główny motor napędowy Realu w tym sezonie, kto Twoim zdaniem miałby go zastąpić(jako lidera zespołu) ?

Hazard? Może właśnie kolektyw, bez takiego wyraźnego lidera?

Patrząc z drugiej mańki- zamiast CR7 w drużynie tej (bez transferów) to kilku zawodników mogłoby być liderami.

Odnośnik do komentarza

Wymiana nadal grającego kosmiczny futbol Ronaldo (w porównaniu z większością piłkarzy) na Hazarda, który gra w tym sezonie fatalnie. Ty na pewno jesteś kibicem Realu? :kekeke:


Tak tylko przypomnę, że Hazard w tym sezonie w Premiership 0 goli + 3 asysty. Do tego jeszcze asysta w LM i dwa gole + 3 asysty w FA Cup, ale tam grali z MK Dons i rezerwami/juniorami Manchesteru City :DDD.

Odnośnik do komentarza

 

pozbywanie się CR7 to lekka głupota. nie jestem jego wielkim fanem, ale moim zdaniem to główny motor napędowy Realu w tym sezonie, kto Twoim zdaniem miałby go zastąpić(jako lidera zespołu) ?

Hazard? Może właśnie kolektyw, bez takiego wyraźnego lidera?

Patrząc z drugiej mańki- zamiast CR7 w drużynie tej (bez transferów) to kilku zawodników mogłoby być liderami.

 

Kolektyw w Realu Madryt? Przecież ten klub nie może funkcjonować bez spektakularnych transferów. :)

Odnośnik do komentarza

Hazard już jest na spokojnie do wyjęcia.

Co do kolektywu- jakby nie było Florka... ach, te marzenia ;)

 

Wymiana nadal grającego kosmiczny futbol Ronaldo (w porównaniu z większością piłkarzy) na Hazarda, który gra w tym sezonie fatalnie. Ty na pewno jesteś kibicem Realu? :kekeke:

Źle IMO patrzysz. Nie twierdzę, że Ronaldo gra piach. Nie narzekam na jego formę. Sam wszystkiego nie wygra i nie zagwarantuje- normalna rzecz. Chodzi mi o to, że za bardzo są zależni od niego. On już lepiej grac nie będzie, forma będzie pikować mocno w dół. Talent talentem, ale u niego więcej jest rzeczy wytrenowanych, siłowych, atletycznych.

Hazard gra jak gra. Albo w zasadzie mało gra.

Inna kwestia to ilość pomocników środkowych o podobnych charakterze i stylu. Ta drużyna nie jest zbudowana. Doczepieni zawodnicy są i tyle.

Odnośnik do komentarza

Hazard już jest na spokojnie do wyjęcia.

Co do kolektywu- jakby nie było Florka... ach, te marzenia ;)

 

Wymiana nadal grającego kosmiczny futbol Ronaldo (w porównaniu z większością piłkarzy) na Hazarda, który gra w tym sezonie fatalnie. Ty na pewno jesteś kibicem Realu? :kekeke:

Źle IMO patrzysz. Nie twierdzę, że Ronaldo gra piach. Chodzi mi o to, że za bardzo są zależni od niego. On już lepiej grac nie będzie, forma będzie pikować mocno w dół. Talent talentem, ale u niego więcej jest rzeczy wytrenowanych, siłowych, atletycznych.

Hazard gra jak gra. Albo w zasadzie mało gra.

Inna kwestia to ilość pomocników środkowych o podobnych charakterze i stylu. Ta drużyna nie jest zbudowana. Doczepieni zawodnicy są i tyle.

Jest siódmym zawodnikiem Chelsea pod względem liczby minut na boisku w całym sezonie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...