Skocz do zawartości

Real Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

Przecież te leszczyny, które wymieniłeś, to były zapchajdziury, anie gracze pierwszej ekipy. Właśnie o to chodzi, żeby trzymać też takich łosiów, którzy mogą zagrać w wyjściowej 11 w pucharze albo fifie, a za bardzo nie pyskowali, że nie grają. Taki realistyczny FM ;P Real mógłby przecież nie sprzedawać nikogo i kupić drugą 11 gwiazd, ale atmosfera w zespole byłaby taka, jak na meczu CSKA-Spartak.

Odnośnik do komentarza

Co raz głośniej robi się o transferach Jamesa i Isco. Klub wysłucha ofert za tych dwóch piłkarzy. Za Kolumbijczyka jest ponoć konkretne zainteresowanie Chelsea, Manchesteru United i Manchesteru City.

Isco miałby iść do Juventusu.

 

Nie wydaje się to jakieś głupie. Asencio wraca do Realu po sezonie, gdzie rozgrywa dobry czas w Espanyolu. Do tego pewnie będzie chciał i Perez i Zidane wcisnąć do składu Odegaarda.

Przepraszam, kogo? Tego gówniarza, który tylko się obraża i chuja gra? Jeśli Ty chcesz zastąpić Isco albo Jamesa Odegaardem, to ja już nie mam pytań

Odnośnik do komentarza

 

Co raz głośniej robi się o transferach Jamesa i Isco. Klub wysłucha ofert za tych dwóch piłkarzy. Za Kolumbijczyka jest ponoć konkretne zainteresowanie Chelsea, Manchesteru United i Manchesteru City.

Isco miałby iść do Juventusu.

 

Nie wydaje się to jakieś głupie. Asencio wraca do Realu po sezonie, gdzie rozgrywa dobry czas w Espanyolu. Do tego pewnie będzie chciał i Perez i Zidane wcisnąć do składu Odegaarda.

Przepraszam, kogo? Tego gówniarza, który tylko się obraża i chuja gra? Jeśli Ty chcesz zastąpić Isco albo Jamesa Odegaardem, to ja już nie mam pytań

 

Pokaż mi, gdzie ja chciałem zastąpić Jamesa i Isco młodziakami? :p Nigdzie tego nie napisałem. Za odejściem Kolumbijczyka jestem i to bardzo. Za odejściem Isco nie.

Odnośnik do komentarza

Racja, źle to zinterpretowałem. A szczerze wątpię, że Zidane będzie za Odegaardem, bo chyba Ty jako fan Realu powinieneś wiedzieć jakie były numery jak prowadził Castillę ;)

Jasne, ja wiem, pamiętam, ale... Weź pod uwagę, jaka była otoczka sprowadzania Duńczyka Norwega na Bernabeu :>

Odnośnik do komentarza

Norwega* :P Jasne, że była. I ta otoczka była niepotrzebna, bo to tylko nadmuchany balonik, głównie przez fanów YouTube i Facebooka. Jeśli mam być szczery, to nie widziałem niczego ciekawego od momentu przeprowadzki do Madrytu. Aj, dobra, widziałem. Widziałem jego chorą pensję, i jego gwiazdorskie zachowanie 'bo jak nie będę trenował z 1szą drużyną to zrobię bunt'.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Cristiano i Benzema są podobno gotowi na 100% na dzisiejszy mecz z City. Brak jednego z nich byłby dużym osłabieniem. W Bale niestety, ale nie wierzę. Nie pociągnąłby gry tak, jak np z Rayo. Nie ten kaliber rywala.

jak można po tym sezonie nie wierzyć w Bale'a? zagrał 1918 minut, strzelił 19 goli i zaliczył 11 asyst. Gol co 100 minut. Asysta co 174 minuty. Gol lub asysta co 63 minuty.

Dla porównania: CR7: gol co 84 minuty, asysta co 263 minuty. Gol lub asysta co 62 minuty. Dużo lepszy? Raczej nie.

Benzema: gol co 85 minut, asysta co 386 minut. Gol lub asysta co 70 minut.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...