Skocz do zawartości

Marynia spożywa pod kolumną z Zygmusiem 500ml opijając dublet Legiunii na stulecie !


klinsmann

Legia miszcz  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

czolem!

 

alez to byla zajebista niedziela :) spacer po okolicach Ksiaza, a potem bardzo udany wspin :) oby tak dalej :)

Weekend na trzeźwo?

oczywiscie (poza jednym piwkiem do filmu w sobote wieczorem), dlaczego pytasz?

Bo często wrzucasz post o kacu w środku tygodnia :P

Odnośnik do komentarza

To uczucie, gdy w zeszłym tygodniu ustawiłeś swój grafik na poniedziałek tak jak zawsze, a w piątek się dowiadujesz, że dzisiaj jest tutaj święto :roll:.

 

Ostatecznie grafik trzeba wypełnić (bo wszystko ma terminy na dzisiaj), więc siedzę w robocie ;).

 

Dzień dobry! :)

Odnośnik do komentarza

To uczucie, gdy w zeszłym tygodniu ustawiłeś swój grafik na poniedziałek tak jak zawsze, a w piątek się dowiadujesz, że dzisiaj jest tutaj święto :roll:.

 

Ostatecznie grafik trzeba wypełnić (bo wszystko ma terminy na dzisiaj), więc siedzę w robocie ;).

 

Dzień dobry! :)

Mimo terminów, maniana. Myśl jak Hiszpan ;)

Odnośnik do komentarza

bry. dziwnie jest się uczyć na ostatni egzam na tych studiach, 5 lat przeleciało za szybko zdecydowanie.
Co do Glanów, nie mogę nosić, przeciwwskazania ortopedyczne, ale pióra to w okresie gimnazjum/liceum miałem do ramion, plecaki wolałem sportowe/skórzane, bo wygodniejsze. A ramonechy nie miałem, ale czarny płaszcz skórzany chodzę w nim do dziś.

Odnośnik do komentarza

Może nie zadziałać, bo kapitał amerykański ;).

 

Dobra, przyznać się, kto miał plecak kostkę?

Ja też, kostka, bordowe glany dr martensa, kraciaki, flek lub faringtonka... Dawne dzieje :P

Plecak sam w sobie bardzo wygodny i udostępnia kreatywne zapełnienie przestrzeni. Ja wykorzystałem tam starą koszulkę KSU :D

Odnośnik do komentarza

No proszę, kto by pomyślał, że tyle tu sierściuchów z młodości siedzi ;)

Się hajsu na naszywki wydawało... Z łezką w oku wspominam nocne audycje Radia Bis "Liga punk rocka" i nagrywanie kawałków na kasety :D

u nas to dziwnie było, bo sierśc z punkami w większości miast się raczej nie lubi, a u nas żadnych problemów, nawet często chlaliśmy z punkami w różnych miejscowach.

A jak to u was było z subkulturami?

Bo to nie punki.

Odnośnik do komentarza

 

Ani jednej, zawsze jakieś sportowe plecaki miałem

Czyli pewnie też się nie ścigałeś legalnie i zegarka też pewnie nie masz?

 

 

Nie lubię się ścigać, a zegarki mnie uwierają w rękę. Wynalazek zegarka w telefonie to dla mnie rozwiązanie uwalniające mnie od konieczności noszenia zegarka na ręku <3

Odnośnik do komentarza

 

 

A jak to u was było z subkulturami?

 

Byłem "skejtem" jakiś czas :lol:

 

Nie lubię się ścigać, a zegarki mnie uwierają w rękę. Wynalazek zegarka w telefonie to dla mnie rozwiązanie uwalniające mnie od konieczności noszenia zegarka na ręku <3

 

Ja to traktuje jako część ubrania. Na początku też mnie uwierał, ale po tygodniu o nim zapomniałem ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...