Skocz do zawartości

Marynia spożywa pod kolumną z Zygmusiem 500ml opijając dublet Legiunii na stulecie !


klinsmann

Legia miszcz  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Aaaa, zazdroszczę :) Szybko w tym roku wypadło.

 

Dotarł do mnie nowy komputer. Co ten Windows 10 :lol:. Po pierwsze, że trochę się w nim nie mogłem odnaleźć, po drugie po 15 minutach korzystania (i grzebania tylko w ustawieniach systemu!) dostałem błąd krytyczny i restart, a chwilę później całkowitą zwiechę :D.

Odnośnik do komentarza

Ja się przesiadłem na trzech kompach (stacjonarka+lap i lap rodziców) i bez żadnych problemów :-k wszystko się elegancko zaktualizowało, sieci działają, problemów nie ma. :-k


@Scorpio lewusie, odpowiedz na FB.

Odnośnik do komentarza

U mnie jedyne zastrzeżenie do nowego Windowsa to słabsze wykrywanie Wi-Fi. Dawniej bez problemu ogarniało całe mieszkanie, teraż nawet jak komputer postawie zaraz obok routera to maks. 2 kreski. A na telefonie i telewizorze z tego samego routera działa normalnie.

Odnośnik do komentarza

To chyba nie Windows. Może Ci się kabelki od zasilania Wi-FI poluzowały, odłączyły (jeśli to laptop). Ja tak raz miałem, jak poprzedniego lapa oddałem do serwisu w celu wymiany gniazda zasilania. Po odbiorze ledwo sieć wi-fi lapałem, okazało się, że przy skręcaniu w serwisie nie bardzo podpięli zasilanie do Wi-Fi ;).

Odnośnik do komentarza

500+ i pierwsze problemy :keke: jak bardzo mnie nie dziwi, że chujowy pomysł chujowego rządu, wspieranego przez bezmózgich fanatyków wpędzi Polskę w ruinę finansową o jakiej sieroty z PO nawet nie marzyły :-k

Odnośnik do komentarza

Usuwanie kurzu w Lenovo to po prostu wiatrak napierdala na pełnych obrotach przez kilka minut. Lepiej pograjcie sobie w jakąś mocną grę, to wydarzy się to samo :keke:

Na moim lapku to FM jest mocna gra :D

 

Ale i tak jak oddałem kompa do czyszczenia to informatyk powiedział, że z tego co wygrzebał z wentylatorów to mógłby kolejnego kota zbudować.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...