Skocz do zawartości

Marynia spożywa pod kolumną z Zygmusiem 500ml opijając dublet Legiunii na stulecie !


klinsmann

Legia miszcz  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj rano wsiadłem do auta i lampka silnika nadal się świeci. No to umówiłem się ze swoim mechanikiem, jadę do niego. 5 km przed warsztatem patrzę... lampka zgasła. Przyjechałem, pośmiałem się z typkiem i odjechałem, co za bezsens :kekeke: Ale stresik nadal jest czy wszystko sprawne :-k

Odnośnik do komentarza

ajer, wszystkie wasze zdjęcia z londynu są takie same :P

 

To tylko mała część. Aneta fociła bo to ogarnia, ja stałem z boku i czasem jebłem selfie bo czemu nie. Do końca tygodnia pewnie skończy obrabianie ich i selekcje to może coś wrzucę ;)

 

btw boże błogosław temperaturę, która zmusza dupeczki do noszenia szortów i sukienek :wub:

Odnośnik do komentarza

Reap, jak lubisz studenciacki klimat to zarezerwuj plażę w 9 stopach. Piwo tam takie zwykłe masz, mecz na pewno będzie i miejscówka spoko. Tylko no dużo studentów właśnie, bo to obok akademików :keke:. Jest też sporo stołów bilardowych jakbyście chcieli pyknąć :P.

Odnośnik do komentarza

Nie znam osoby, która po studiach lubi "studencki" klimat. ;)

 

Coś w tym jest :-k niedawno kumpel mnie pytał czy obecnie dalej się jaram imprezami typu Juwenalia itepe i...oczywiście, że nie. Myślałem by pójść w tym roku tylko na Kult bo wieki nie byłem, ale poza tym? Co rok to samo, a zalewanie dupy za 30zł mnie już nie jara.

Odnośnik do komentarza

Nie znam osoby, która po studiach lubi "studencki" klimat. ;)

 

Koleś, z którym byłem w grupie na UG, po zakończeniu studiów wziął udział w rekrutacji, aby mieć ważną legitymację i w ten sposób wbijać na studenckie imprezy i bajerować studentki.

Odnośnik do komentarza

 

 

http://www.redbull.tv/videos/1409131275154-19548581/perceptions

 

jak ktoś nie oglądał, to warto - choćby ze względu na krajobrazy miejsc, w których chłopaki jeżdżą (pod każdym względem)

Przynudzasz z tym snowboardem jak feno ze wspinaczka :P

 

 

Sam spierdalaj :keke:

 

Przestańcie pierdololo i chodźcie jutro wieczorem na browar do Oriona.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

http://www.redbull.tv/videos/1409131275154-19548581/perceptions

 

jak ktoś nie oglądał, to warto - choćby ze względu na krajobrazy miejsc, w których chłopaki jeżdżą (pod każdym względem)

Przynudzasz z tym snowboardem jak feno ze wspinaczka :P

 

 

Sam spierdalaj :keke:

 

Przestańcie pierdololo i chodźcie jutro wieczorem na browar do Oriona.

 

Arbeit do 20 wiec Zakrzow welcome to dopiero przed 21 :/

Odnośnik do komentarza

 

 

Zagadka Macieja w PD jest taka fajna, trudna. Szkoda, że ja za głupi jestem do niej.

poza forum tez tak pierdolisz?

 

no pewnie, dzięki temu ludzie wokół mnie szanują, jak słyszą że ktoś jest gorszy.

 

jakos ciezko mi uwierzyc, ze masz kogokolwiek wokol siebie skoro jestes takim smutasem, ktory ciagle mowi, ze 'nic nie umie, jest glupi' itp. ale spoko :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...