Skocz do zawartości

Marynia spożywa pod kolumną z Zygmusiem 500ml opijając dublet Legiunii na stulecie !


klinsmann

Legia miszcz  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

A mi to w sumie wszystko jedno ;) nie lubię tylko jak deszcz leje :)

Chlapie spod kół roweru, gdy mkniesz z wizytą do parafianek?

Nie jeżdzę na rowerze w sutannie, ale to akurat fakt, że spacer w ulewę w sutannie to masakra. Strasznie nasiąka wodą, robi się ciężka, lepi się do nogawek ;)

Odnośnik do komentarza

Ja bym po czytaniu Cię strzelał w "jebnięty", ale "wybredny" to też jakaś opcja.

to swoją drogą :p

No i teraz jeszcze aż tak źle nie jest. Znośna temperatura. Jednak gdy latem będzie ostro powyżej 30 w cieniu, a będe akurat w terenie pracował (jak w zesżłym roku) to będę bardzo smutny.

Odnośnik do komentarza

 

 

znanym faktem jest, że zimę propsują osoby, które spędzają ją w domowym ciepełku przed kompem :D

i osoby pracujące fizycznie/w terenie.

 

?? lepiej pracowac w terenie w zime?

 

 

no pewnie, pracowałem przy zbieraniu danych (typowy ankieter) i zimą i latem. Zdecydowanie wolę zimę. Latem mogę to opracowywać sobie w klimatyzowanym biurze, a nie łazić miedzy ludźmi, spocony jak wieprz. A zimą się kurtałkę założy i się chodzi nawet przyjemnie jak opadów nie ma (ale wtedy mam zapisane w umowie , że się mogę schronić pod jakąś wiatą, albo czymś takim). Podobnie na praktykach geodezyjnych jak byłem (płatnych), nienawidze upałów

Odnośnik do komentarza

Vami, a gdyby przyszedł do Ciebie potężny czarodziej i powiedział, że musisz wybrać jedno z dwóch - albo na całym świecie zapanuje wieczna temperatura 30 stopni i jednocześnie zniszczone zostaną wszystkie klimatyzatory (bez możliwości ponownego ich wynalezienia) albo na całym świecie zapanuje socjalizm i lewactwo, to co byś wybrał?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...