Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Jest, jest, jest. Wyszliśmy z grupy w Pucharze Narodów Azji U-22. Męczarnia straszna, ale mamy to :D

Bahrajn - Wietnam 2:1

Bahrajn - Tajlandia 0:0

Bahrajn - Korea Południowa 2:2

 

Korea, Bahrajn i Tajlandia po 5 puntów. Z grupy wyszły Korea i Bahrajn, bo strzeliły więcej bramek niż Tajlandia :)

Odnośnik do komentarza

Dobra, koniec z FM16 na razie. Nie umiem w niego grać. I miałem rację z tymi sparingami.

 

xfdV7Jg.jpg


A sprawiało by Ci przyjemność takie ciągłe wygrywanie? Bo jak ja bym miał ciągle wygrywać to bym chyba wyrzucił laptopa przez okno z ciągłych nud. A te wyniki na prawdę są spoko.

 

Nie ładnie sie tak zrażać. Spróboj taxy tornado v6. Podobno niezłe wyniki daje.

A nie lepiej tworzyć swoje, i swoimi wygrywać? Bo jaki to ma sens... Jak ja rozegrałem jedną karierę na taktyce z internetu to pod koniec spojrzałem na rezultaty i stwierdziłem: "Przecież to nie dzięki mnie".

Odnośnik do komentarza

ja tam cały czas lecę na "zgranie" i pierwszy raz spotykam się z takimi drastycznymi spadkami formy. Ale w sumie to mogę się cieszyć że przyszedł taki spadek formy, bo w innym wypadku wygrałbym ligę Betisem w pierwszym sezonie i jak zawsze w takim przypadku znudziłbym się i porzucił sava.

 

Dla ludzi grających pierwszoligowcami w mocnych ligach: znacie więcej piłkarzy takich jak: Daprela, Valzania czy stary niezawodny Russotto? tzn takich, którzy nie chcą zarabiać miliardów a przy tym są osobowościowo tak doskonali na tutorów?

Odnośnik do komentarza

Nie ładnie sie tak zrażać. Spróboj taxy tornado v6. Podobno niezłe wyniki daje.

Puściłem na urlopie, wyniki takie sobie, podczas mojego prowadzenia gra słaba, wyniki takie sobie z tą taktyką. One są dobre do dobrych i średnich zespół. Przynajmniej takimi ludzie grają. To raz.

 

Inna sprawa, że nie chodzi o same tylko wyniki, nie ma co dużo narzekać na 3 ligę, ale gra jest po prostu beznadziejna. Szczególnie w obronie, gdzie ona całkiem się rozjeżdża niezależnie, jak ustawię zawodników i jakie dam polecenia.

Napastnik rywala wchodzi między dwóch OŚ i DPŚ jak w masło. W następnej akcji ładnie go pilnują, a po chwili znowu rozjazd. Taki efekt jest w różnych drużynach. Nie ma znaczenia, która liga.

Wygląda gra, jakby zawodnicy w jednym meczu przyswoili taktykę, a kolejnym już zapomnieli o niej, mimo iż przeciwnik jest ciut słabszy od wcześniejszego.

 

Absolutnie mi nie chodzi o samo wygrywanie, bo to już nie te czas ;) Ale o grę. Jakoś nie przemawia do mnie ta wersja pod tym względem. Nie gram na taxach z netu, to znaczy biorę je, patrze jak działają i robię swoje. Morale są w teamie, kondycja też. Zgranie i znajomość taktyki wysokie.

 

Nie wiem czemu mam coraz większą niechęć do tych FMów nowych :-k Może siedzę za bardzo w FM14 i karierze swojej i nie mogę się skupić nad innym. Poczekam, aż wymyślą killer taktykę :p

Dociągnę Arenas Club do końca sezonu i zobaczymy, jak będzie. Wydaje mi się, iż będzie to wyglądało tak samo. Na zmianę ok i słabo.

Odnośnik do komentarza

Qu

Skoro nie jest sie dobrym taktykiem jak ja do trzeba czerpać z wiedzy innych. Wierz mi stworzyłem w 16-tce około 12-13 taktyk i tylko jedna w miare podeszła. O której pisałem w dziale taktyki.

 

MaKK

Od FM 2010 w zadnej innej wersji (FM 11,12,13,14,15 i 16) nie znalazłem żadnej killer taxy i chyba taka nie powstała. Chyba ze o czyms nie wiem.

Odnośnik do komentarza

może to urok tej ligi? ja też po mojej przygodzie z beniaminkiem dałem sobie siana na jakiś czas z tą patologią.

@lama58: jak chcesz być dobrym taktykiem skoro stworzyłeś tylko 13 taktyk? :)

ściąganie taktyk innych graczy ma jedną zajebistą zaletę - możesz przeanalizować co i dlaczego tak dobrze działa, a to baaardzo pomaga stworzyć potem coś swojego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...