Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

Na wyjazdach gram taktyką Kloppa i już tak fajnie nie jest. Owszem wygrywamy, ale po 1:0, 2:1.

Tylko tak? łeeee :D Jestem zwolennikiem futbolu na TAK i takie wyniki muszą duuużo wyższe. Ale jak będziesz miał to podrzuć.

 

 

Chciałbym po 5:0, 10:0 wygrywać :D

Jak na razie w lidze 13 zwycięstw, 2 remisy i 0 porażek :D

Odnośnik do komentarza

Sciagnołem do klubu Adebayora z wolnego transferu i jakiegos francuza. Obaj mają ze nie mogą grać w nast meczu. Przeleciałem 6 sparingów i 4 kolejki ligowe a oni dalej nie mogą grać. O co tu moze chodzic. Wchodze w ich zakładki szukam informacji dlaczego nie mogą grać i nic nie moge znaleść....

Odnośnik do komentarza

Jeszcze ich a takze nikogo ze skladu nie musialem jeszcze rejestrowac. Mam jeszcze pare dni do czasu zarejestrowania.

 

Ale to może Ci pisać, że nie mogą zagrać, a jak wstawisz ich do składu i klikniesz "zgłoś zespół" to wyskoczy Ci okienko "2 niezarejestrowanych piłkarzy, zgłosić?, przydzielenie numerów" - coś w tym stylu w każdym razie. I wtedy rejestrujesz ich praktycznie automatycznie. Sprawdź takie coś ;)

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

staram się co rok grać w FM.

 

dziś pobrałem przezs steam 2016. uruchomiłem i odrazu pytanko:

 

czy istnieje taki jeden patch w którym są zdjęcia wszystkich zawodników (lub z większości najważniejszych lig), nie chodzi mi o 15 plików każdy do jednej z 15 lig tylko jeden duży plik z dużą ilośćią fotek...

 

To samo się tyczy herbów, koszulek itd...choć to w mniejszym stopniu

 

chodzi mi o podstawy jak widać nic specjalnego

dajcie znać

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

 

Jeszcze ich a takze nikogo ze skladu nie musialem jeszcze rejestrowac. Mam jeszcze pare dni do czasu zarejestrowania.

 

Ale to może Ci pisać, że nie mogą zagrać, a jak wstawisz ich do składu i klikniesz "zgłoś zespół" to wyskoczy Ci okienko "2 niezarejestrowanych piłkarzy, zgłosić?, przydzielenie numerów" - coś w tym stylu w każdym razie. I wtedy rejestrujesz ich praktycznie automatycznie. Sprawdź takie coś ;)

 

MaKK gram BATE

 

Próbowałem coś takiego zrobić i nic. Próbowałem równierz skład -> rejestracja. Zarejestrowałem tych 2 piłkarzy 4 dni przed meczem i też nic. Jedynie co moge zrobić to poczekać do końca sierpnia na oficjalną rejestracje.

Chyba ze w naszym prawdziwym świecie Adebayor ma jakijś zakaz gry w piłke......

Witam,

 

staram się co rok grać w FM.

 

dziś pobrałem przezs steam 2016. uruchomiłem i odrazu pytanko:

 

czy istnieje taki jeden patch w którym są zdjęcia wszystkich zawodników (lub z większości najważniejszych lig), nie chodzi mi o 15 plików każdy do jednej z 15 lig tylko jeden duży plik z dużą ilośćią fotek...

 

To samo się tyczy herbów, koszulek itd...choć to w mniejszym stopniu

 

chodzi mi o podstawy jak widać nic specjalnego

dajcie znać

 

Pozdrawiam

http://www.cmrev.com/grafika/plik/FM-Revolution-Cut_Out-Megapack-v3_0.html

Odnośnik do komentarza

 

 

Jeszcze ich a takze nikogo ze skladu nie musialem jeszcze rejestrowac. Mam jeszcze pare dni do czasu zarejestrowania.

 

Ale to może Ci pisać, że nie mogą zagrać, a jak wstawisz ich do składu i klikniesz "zgłoś zespół" to wyskoczy Ci okienko "2 niezarejestrowanych piłkarzy, zgłosić?, przydzielenie numerów" - coś w tym stylu w każdym razie. I wtedy rejestrujesz ich praktycznie automatycznie. Sprawdź takie coś ;)

 

MaKK gram BATE

 

Próbowałem coś takiego zrobić i nic. Próbowałem równierz skład -> rejestracja. Zarejestrowałem tych 2 piłkarzy 4 dni przed meczem i też nic. Jedynie co moge zrobić to poczekać do końca sierpnia na oficjalną rejestracje.

Chyba ze w naszym prawdziwym świecie Adebayor ma jakijś zakaz gry w piłke......

 

A nie przekroczyłeś liczby obcokrajowców albo coś podobnego? :>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...