Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Bez różnicy. Jak się poprawnie zapisała to powinno być ok. jest szansa, że się niepoprawnie zapisała.

Pokaż skreena jak Smetek mówił.

Żeby zrobić screena, wystarczy zwykły PrintScreen ? Gdzie to potem wrzucić ?

 

Spróbuję opisać jeszcze raz - po wczytaniu się gry nie mam w ogóle dostępu do ekranu ze skrzynką z wiadomościami. Zamiast niej pojawia się ekran z informacjami o grze, a dokładnie tam, gdzie jest status gry (nazwa gry, ostatni zapis, wersja gry itp). Po wciśnięciu "kontynuuj" nie widać przetwarzanych wyników, pojawia się za to napis "przetwarzanie". Kiedy to wszystko się skończy, dalej jestem na ekranie z informacjami o grze, a nie mam zielonego pojęcia, gdzie podziały się moje wiadomości w skrzynce, bo nie ma w ogóle tego interfejsu. Miał ktoś podobny problem ?

Odnośnik do komentarza

@Ariello

Też mnie to dziwi, aczkolwiek sezon temu zgłosiła się po niego Aston Villa, jak zawsze dałem zaporową cenę 15 mln € i ku mojemu zaskoczeniu Anglicy ją przyjęli :> naszczęscie Duda odrzucił ich ofertę ;) Bondarenko ogrywa się w rezerwach, potencjał moim zdaniem ma większy niż młodszy Żyro czy nawet Wieteska, w przyszłym sezonie dostanie szansę bo pewnie sprzedam coraz starszego Kone. Skoro prowadzisz Legię, to jak u Ciebie rozwija się Ryczkowski i Makowski? :> U mnie Ryczkowski w zeszłym sezonie na wypożyczeniu w Wiśle zdobył koronę króla strzelców, a teraz u mnie jest bardzo wartościowym zmiennikiem i trzecim strzelcem w zespole.

Na razie jestem na początku drugiego sezonu, więc obaj jeszcze ogrywają się na wypożyczeniu. http://imgur.com/a/bFFJw

Odnośnik do komentarza

 

Bez różnicy. Jak się poprawnie zapisała to powinno być ok. jest szansa, że się niepoprawnie zapisała.

Pokaż skreena jak Smetek mówił.

Żeby zrobić screena, wystarczy zwykły PrintScreen ? Gdzie to potem wrzucić ?

 

Spróbuję opisać jeszcze raz - po wczytaniu się gry nie mam w ogóle dostępu do ekranu ze skrzynką z wiadomościami. Zamiast niej pojawia się ekran z informacjami o grze, a dokładnie tam, gdzie jest status gry (nazwa gry, ostatni zapis, wersja gry itp). Po wciśnięciu "kontynuuj" nie widać przetwarzanych wyników, pojawia się za to napis "przetwarzanie". Kiedy to wszystko się skończy, dalej jestem na ekranie z informacjami o grze, a nie mam zielonego pojęcia, gdzie podziały się moje wiadomości w skrzynce, bo nie ma w ogóle tego interfejsu. Miał ktoś podobny problem ?

 

Rób PrintScreena. Wrzuć np. tu- http://imgur.com

Odnośnik do komentarza

Czy mi sie wydaje czy w nowym FM budowa nowego stadionu trwa cos dlugawo (a raczej planowanie jego budowy). Zlozylem prosbe do zarządu o budowe nowego stadionu na co sie zgodzili i wpierw mialem planowanie do stycznia 2022 roku, teraz zagladam w zakladke zarzad a tam planowanie przedluzone znow do stycznia ale 2024. Co jest?

Odnośnik do komentarza

Czy mi sie wydaje czy w nowym FM budowa nowego stadionu trwa cos dlugawo (a raczej planowanie jego budowy). Zlozylem prosbe do zarządu o budowe nowego stadionu na co sie zgodzili i wpierw mialem planowanie do stycznia 2022 roku, teraz zagladam w zakladke zarzad a tam planowanie przedluzone znow do stycznia ale 2024. Co jest?

Nie uważasz, że to urealnia rozgrywkę? :> Chociaż mi stadion (co prawda tylko o 5000 miejsc) rozbudowali w rok.

Odnośnik do komentarza

Urealnia? Budowe rozumiem ale planowanie raz przekladac i to az o dwa lata? A mi w FM stadiony zawsze rozbudowywali w rok czasem w pol roku zalezy w jakim miesiacu sie prośbe żłożyło. Jeśłi na początku czerwca to pół roku jeśli np w lipcu to rok. Ale ta budowa nowego stadionu teraz dziwna mi sie wydaje w poprzednich FM (poza Fm 14 gdzie rozbudowy obiektow byly zbugowane) nigdy planowanie tyle nie trwalo a sama budowa obiektu koło 3 lat.

Odnośnik do komentarza

Urealnia? Budowe rozumiem ale planowanie raz przekladac i to az o dwa lata? A mi w FM stadiony zawsze rozbudowywali w rok czasem w pol roku zalezy w jakim miesiacu sie prośbe żłożyło. Jeśłi na początku czerwca to pół roku jeśli np w lipcu to rok. Ale ta budowa nowego stadionu teraz dziwna mi sie wydaje w poprzednich FM (poza Fm 14 gdzie rozbudowy obiektow byly zbugowane) nigdy planowanie tyle nie trwalo a sama budowa obiektu koło 3 lat.

Tak, urealnia. Pierwszy z brzegu przykład to stadion w Rzeszowie, gdzie opóźnione zostało planowanie przez komplikacje przetargowe. ŁKS czekał na plany nowego stadionu również bardzo długo. Dat rozpoczęcia budowy było co najmniej kilka.

Odnośnik do komentarza

 

 

Bez różnicy. Jak się poprawnie zapisała to powinno być ok. jest szansa, że się niepoprawnie zapisała.

Pokaż skreena jak Smetek mówił.

Żeby zrobić screena, wystarczy zwykły PrintScreen ? Gdzie to potem wrzucić ?

 

Spróbuję opisać jeszcze raz - po wczytaniu się gry nie mam w ogóle dostępu do ekranu ze skrzynką z wiadomościami. Zamiast niej pojawia się ekran z informacjami o grze, a dokładnie tam, gdzie jest status gry (nazwa gry, ostatni zapis, wersja gry itp). Po wciśnięciu "kontynuuj" nie widać przetwarzanych wyników, pojawia się za to napis "przetwarzanie". Kiedy to wszystko się skończy, dalej jestem na ekranie z informacjami o grze, a nie mam zielonego pojęcia, gdzie podziały się moje wiadomości w skrzynce, bo nie ma w ogóle tego interfejsu. Miał ktoś podobny problem ?

 

Rób PrintScreena. Wrzuć np. tu- http://imgur.com

 

Tu nawet w sumie nie ma co robić screena. Na pewno wiesz, gdzie znajduje się ekran z informacjami o statusie gry. Tam jest m.in czas spędzony przy grze, wydajność procesora itp. I to jest u mnie na początku gry, zaraz po kliknięciu w save. A nie ma interfejsu ze skrzynką z wiadomościami.

 

Mam ustawiony autozapis do trzech plików. Ale po zapisaniu gry każdy z trzech plików ma inną datę, nie wiem czy to o to chodzi. Poza tym, jest możliwe, że źle zapisałem grę ? W takim razie pytanie z czapy, ale jak prawidłowo zapisywać grę ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...