Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Mam nadzieję, że w nowym FM-ie trochę lepiej będzie wyglądać kwestia powoływania zawodników do reprezentacji (chodzi mi o drużyny sterowane przez komputer). W FM 2015 wyglądało to tak, że dany piłkarz mógł być nawet królem strzelców w niezłej lidze, a w ogóle nie grał w drużynie narodowej swojego kraju. Oczywiście nie było to normą, ale zdarzały się takie przypadki

 

W Reprezentacji Polski na środku biega Mączyński, raz po prawej stronie pomocy próbował swoich sił Olkowski, na środku obrony na ławce siedzi Thiago Cionek. Cokolwiek by o nich nie powiedzieć, to na każdą z tych pozycji bez trudu znajdziesz (w teorii) lepszych zawodników.

 

Zgadza się, ale ja wspomniałem o naprawdę ekstremalnych przypadkach. Jeżeli ktoś zostaje królem strzelców ligi holenderskiej, to niewiele reprezentacji na świecie stać na to, aby lekką ręką z takiego zawodnika rezygnować

 

Czemu?

Może po prostu są lepsi od niego. W obecnym czasie liga Holenderska nie jest jakimś szczytem :>

 

Fakt, liga holenderska już nie jest tak silna, jak jeszcze chociażby 5-10 lat temu, ale wciąż jest to solidna liga z niezłymi w skali Europy klubami oraz zawodnikami. A w reprezentacji Czech na pozycji środkowego napastnika też nie ma gwiazd europejskiego formatu. Czasy Kollera i Barosa już minęły :)

2011–12 Bas Dost 32 SC Heerenveen <= debiut w reprezentacji w 2015

2010–11 Björn Vleminckx 23 NEC <= raptem 3 mecze w reprezentacji Belgii

Niby wszystko się zgadza, ale mówimy tu o reprezentacjach, gdzie konkurencja na pozycji środkowego napastnika jest naprawdę duża, a biorąc pod uwagę, że zarówno Holandia jak i Belgia grają jednym środkowym napastnikiem, to szansa na powołania czy regularne występy jest jeszcze mniejsza. Czechom też zdarza się grać jednym wysuniętym napastnikiem, ale jak już wspomniałem, tam konkurencja do gry na tej pozycji jest mniejsza z tego względu, że nie ma tam klasowych w skali Europy zawodników. Dlatego tym bardziej dziwi pomijanie króla strzelców w Holandii

Odnośnik do komentarza

Przecież selekcjoner nie musi wybierać najlepszych bo: może ich nie lubić, źle wpływają na drużynę, są już za starzy, sami nie chcą grać.

 

Według mnie to czepianie się gry na siłę o drobnostki które faktycznie błędami nie są.

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Wyżej wymienione powody są jak najbardziej możliwe, nie twierdzę że tak nie jest. Absolutnie się nie czepiam, po prostu zwróciłem uwagę na to, że dość często w FM 2015 niektórzy zawodnicy wyróżniający się w dobrych ligach nie grają w swoich reprezentacjach, co trochę mnie zastanawia.

Odnośnik do komentarza

 

Przecież selekcjoner nie musi wybierać najlepszych bo: może ich nie lubić, źle wpływają na drużynę, są już za starzy, sami nie chcą grać.

 

Według mnie to czepianie się gry na siłę o drobnostki które faktycznie błędami nie są.

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Wyżej wymienione powody są jak najbardziej możliwe, nie twierdzę że tak nie jest. Absolutnie się nie czepiam, po prostu zwróciłem uwagę na to, że dość często w FM 2015 niektórzy zawodnicy wyróżniający się w dobrych ligach nie grają w swoich reprezentacjach, co trochę mnie zastanawia.

 

To tylko gra ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Przecież selekcjoner nie musi wybierać najlepszych bo: może ich nie lubić, źle wpływają na drużynę, są już za starzy, sami nie chcą grać.

 

Według mnie to czepianie się gry na siłę o drobnostki które faktycznie błędami nie są.

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Wyżej wymienione powody są jak najbardziej możliwe, nie twierdzę że tak nie jest. Absolutnie się nie czepiam, po prostu zwróciłem uwagę na to, że dość często w FM 2015 niektórzy zawodnicy wyróżniający się w dobrych ligach nie grają w swoich reprezentacjach, co trochę mnie zastanawia.

 

To tylko gra ;)

 

Ja to wiem :) Tylko biorąc pod uwagę realizm FM-a, zwróciłem uwagę na tę sytuację :)

Odnośnik do komentarza

Dziwna sprawa. Gram 4 sezon Legią, idzie nieźle, trzeci raz z rzędu gramy w fazie grupowej LM, na koncie leży ponad 30 mln € a finanse pokazuje mi jako.. niepewne :| do tego zarząd co jakiś czas zasila kasę jakimiś śmiesznymi drobniakami. Ma ktoś podobną sytuację? Jedyne co mi przychodzi do głowy to albo bug, albo to kwestia tego, że rozbudowujemy w jednym czasie stadion, bazę treningową i obiekty młodzieżowe.

Odnośnik do komentarza

Dziwna sprawa. Gram 4 sezon Legią, idzie nieźle, trzeci raz z rzędu gramy w fazie grupowej LM, na koncie leży ponad 30 mln € a finanse pokazuje mi jako.. niepewne :| do tego zarząd co jakiś czas zasila kasę jakimiś śmiesznymi drobniakami. Ma ktoś podobną sytuację? Jedyne co mi przychodzi do głowy to albo bug, albo to kwestia tego, że rozbudowujemy w jednym czasie stadion, bazę treningową i obiekty młodzieżowe.

ile miesięcznie masz straty w finansach ? podaj kwotę bez tych dodatkowych zasileń, może to jest przyczyną ?

Odnośnik do komentarza

Nie mam straty, tak to w tej chwili wygląda: http://imgur.com/RmuWwe6

 

Cóż zatrzymałem się na FM 12, w 16 wszystko jest dla mnie nowe, może coś przeoczyłem, nie mam pojęcia. Poczekam do zakończenia prac, może wtedy coś się zmieni.

 

Edit: Wszystko jasne, dopiero teraz odkryłem, że mamy 117 mln kredytów bankowych :wszystkozle:

Odnośnik do komentarza

Nie mam straty, tak to w tej chwili wygląda: http://imgur.com/RmuWwe6

 

Cóż zatrzymałem się na FM 12, w 16 wszystko jest dla mnie nowe, może coś przeoczyłem, nie mam pojęcia. Poczekam do zakończenia prac, może wtedy coś się zmieni.

 

Edit: Wszystko jasne, dopiero teraz odkryłem, że mamy 117 mln kredytów bankowych :wszystkozle:

Teraz możesz pisać karierę pod tytułem "Dług". :keke:

Odnośnik do komentarza

Może nie będzie tak źle, stadion rozbudowany, baza treningowa też, status wskoczył na ''w porządku'' :>

Jak będziesz wchodził do LM co roku, to nie powinno być problemów. Najgorsze jest to, iż pożyczki nie da się spłacić wcześniej (no chyba, że to wprowadzili w FM16).

Odnośnik do komentarza

Ja takiej opcji nie widzę, więc raczej tego nie wprowadzili. Inna sprawa, że sam sobie jestem winny, namawiając zarząd do wykupienia i rozbudowy stadionu, stąd te dwa kredyty, jeden do 27r. a drugi do 28r. także myślę, że do tej pory mnie już w Legii nie będzie ;P

Odnośnik do komentarza

 

Może nie będzie tak źle, stadion rozbudowany, baza treningowa też, status wskoczył na ''w porządku'' :>

Jak będziesz wchodził do LM co roku, to nie powinno być problemów. Najgorsze jest to, iż pożyczki nie da się spłacić wcześniej (no chyba, że to wprowadzili w FM16).

 

 

Oczywiście, że można, od kilku ładnych wersji FMa. Tylko - co jasne - decyzję podejmuje zarząd, a nie menedżer. W '14 parokrotnie mi się zdarzyło, że gdy zarobiłem sporo $$$ na transferach, zarząd z tych pieniędzy spłacał w całości pożyczki bankowe.

Odnośnik do komentarza

 

 

Może nie będzie tak źle, stadion rozbudowany, baza treningowa też, status wskoczył na ''w porządku'' :>

Jak będziesz wchodził do LM co roku, to nie powinno być problemów. Najgorsze jest to, iż pożyczki nie da się spłacić wcześniej (no chyba, że to wprowadzili w FM16).

 

 

Oczywiście, że można, od kilku ładnych wersji FMa. Tylko - co jasne - decyzję podejmuje zarząd, a nie menedżer. W '14 parokrotnie mi się zdarzyło, że gdy zarobiłem sporo $$$ na transferach, zarząd z tych pieniędzy spłacał w całości pożyczki bankowe.

 

No widzisz. Ja nigdy nie miałem kredytu, chajsu na minusie stąd moja niewiedza :p

Odnośnik do komentarza

 

 

Może nie będzie tak źle, stadion rozbudowany, baza treningowa też, status wskoczył na ''w porządku'' :>

Jak będziesz wchodził do LM co roku, to nie powinno być problemów. Najgorsze jest to, iż pożyczki nie da się spłacić wcześniej (no chyba, że to wprowadzili w FM16).

 

 

Oczywiście, że można, od kilku ładnych wersji FMa. Tylko - co jasne - decyzję podejmuje zarząd, a nie menedżer. W '14 parokrotnie mi się zdarzyło, że gdy zarobiłem sporo $$$ na transferach, zarząd z tych pieniędzy spłacał w całości pożyczki bankowe.

 

jest jakaś opcja w rozmowie z zarządem, która spowoduje, że wezmą to pod wniosek ? czy to raczej kompletnie niezależne od wirtualnego menedżera ?

Odnośnik do komentarza

 

Witam,Chcę kupic FMRTE 16,zaplacic przelewem bankowym,lecz dane czyli nr konta itp podane przez FMRTE nikaj nie pasują.tzn ciąg cyfr i liczb do przelewu odrzucany jest prez pko bp,jako niewlasciwy format.....Moze ktoś coś doradzic?

Jest możliwosć płatnośći za pomocą PayPala więc załóż sobie na nim konto i przelej kase na konto PP (a w tym przypadku nie będziesz miał problemów z przelaniem środków z PKO na konto PayPal) i kup FMRTE, tym sposobem sobie to uprościsz i się nie będziesz musiał zastanawiać co jest nie tak a poza tym przelew zagraniczny może cię trochę kosztować (prowizja dla banku).

 

A ja mam takie pytanko która opcja treningu ogólnego może mieć wpływ na przyspieszenie uczenia się przez zawodnika gry na nowej pozycji?

 

Na przyspieszenie uczenia się nowej pozycji wpływa wyłącznie wystawianie go na tej pozycji. Przez sam trening tego nie przyspieszysz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...