Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

dodaje to graczy to wszystkich klubów, które mają wczytane rozgrywki,

przykład odpalacz dodatek z czwartą ligą polską, zaznaczasz te opcje i od ekstraklasy do IV ligi włącznie każdy klub ma piłkarzy, nie ma klubu w lidze grywalnej z szarakami.

Wczytane rozgrywki to jak rozumiem to samo, co ligi grywalne ? Przy okazji chciałem się dowiedzieć, czy w FM-ie jest tak, że im więcej lig grywalnych niż tych na podglądzie, tym mocniejsze obciążenie rozgrywki ? I czy jest to jakoś pokazane, np. w postaci tych gwiazdek ?

Odnośnik do komentarza

Od niedzieli zrobiłem znowu test tym razem na taktyce sciagnietej z neta. http://forumcm.net/index.php/topic/7772-taktyki-fm16/

3 kluby (słaby, średni, dobry), rozgrywka do stycznia 2016.

Wszystkie prowadzone przeze mnie kluby (Połoniec Poronin, Evian, Schalke) w połowie sezonu 1 miejsce.

W końcu gra jest grywalna ;) No i teraz czas zacząć prawdziwą kariere jak zawsze szukając klubu jako bezrobotny :)

Odnośnik do komentarza

Jak u Was z raportami scoutów? Działają? Bo ja dałem pod obserwację wszystkie najlepsze ligi, umiejętności i potencjał na 2 gwiazdki, wiek dowolny, a każdy raport kończy się informacją, że scout nie znalazł żadnego odpowiedniego gracza, o co może chodzić?

Odnośnik do komentarza

Pany, mam takowy problem, że po rozegraniu meczu w europejskich pucharach i próbuje przejścia do głównego okna gra zaczyna się przetwarzać, przetwarzać i przetwarzać ... Końca nie widać, mimo że gra teorertycznie się nie zacięła i de facto normalnie pracuje :D. Spotkał się ktoś z tego typu bugiem ? Możliwe, że to wina sprzętu ?

 

33c1axd.jpg

 

(skirna nie mogłem wykonać, ponieważ prześwietla mi od razu na pulpit :) )

Odnośnik do komentarza

Pany, mam takowy problem, że po rozegraniu meczu w europejskich pucharach i próbuje przejścia do głównego okna gra zaczyna się przetwarzać, przetwarzać i przetwarzać ... Końca nie widać, mimo że gra teorertycznie się nie zacięła i de facto normalnie pracuje :D. Spotkał się ktoś z tego typu bugiem ? Możliwe, że to wina sprzętu ?

 

33c1axd.jpg

 

(skirna nie mogłem wykonać, ponieważ prześwietla mi od razu na pulpit :) )

Klawiszem f12 sie robi ss w fm :)

Odnośnik do komentarza

Pany, mam takowy problem, że po rozegraniu meczu w europejskich pucharach i próbuje przejścia do głównego okna gra zaczyna się przetwarzać, przetwarzać i przetwarzać ... Końca nie widać, mimo że gra teorertycznie się nie zacięła i de facto normalnie pracuje :D. Spotkał się ktoś z tego typu bugiem ? Możliwe, że to wina sprzętu ?

 

33c1axd.jpg

 

(skirna nie mogłem wykonać, ponieważ prześwietla mi od razu na pulpit :) )

Alt + F9 w grze.

Odnośnik do komentarza

ligi grywalne lub podgląd

 

dodaj sobie 10 lig, i zmieniaj ustawienia podgladu, moim zdaniem obciazenie bedzie niemal takie samo, gra musi i tak wygenerowac te mecze.... wiec na czym zysk(mniej danych do przemielenia) ?

A więc jeżeli wszystkie wybrane ligi ustawię sobie jako grywalne, to wszystko powinno być w porządku ?

Odnośnik do komentarza

miałem podobny problem - pomogło odświeżenie skórki ( SHIFT + R)

Niestety u mnie nie pomogło, standardem nie jest jednak, że dzieje się to po meczu lecz przed także. Może powodem być to, że często przechodzę do windowsa w trakcie gry ? Przejście na tryb "okna" zdałoby się tutaj ? Nie wybierałem na początku tej opcji z powodu możliwości nadmiarnego obciążenia kompa

Odnośnik do komentarza

Jak u Was z raportami scoutów? Działają? Bo ja dałem pod obserwację wszystkie najlepsze ligi, umiejętności i potencjał na 2 gwiazdki, wiek dowolny, a każdy raport kończy się informacją, że scout nie znalazł żadnego odpowiedniego gracza, o co może chodzić?

Ponawiam, jeszcze dodam, że poleciłem scoutowi obserwować KMŚ (kliknąłem w wiadomościach) i również nic nie znalazł...

Odnośnik do komentarza

 

ligi grywalne lub podgląd

 

dodaj sobie 10 lig, i zmieniaj ustawienia podgladu, moim zdaniem obciazenie bedzie niemal takie samo, gra musi i tak wygenerowac te mecze.... wiec na czym zysk(mniej danych do przemielenia) ?

A więc jeżeli wszystkie wybrane ligi ustawię sobie jako grywalne, to wszystko powinno być w porządku ?

 

to bardzo subiektywne stwierdzenie, zobacz ilość gwiazdek.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...