Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ogromy problem z uruchomieniem FM. Cały czas gra chodziła bardzo dobrze. Wczoraj postanowiłem osadzić na nowo system w celu polepszenia działania gry i tu zaczęły się schodu. Zarówno pod win 7 jak i pod win 10 gra nie chce się odpalić. Wywala błąd 41. Spójność plików sprawdzona, sterowniki i aktualizacja ściągnięte.

Są jakieś pomysły co robić?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to bug ale jezeli tak to chciałbym miec takie bugi w kazdym meczu ;)

Pierwszy mecz grupy mistrzowskiej w polskiej ekstraklasie. Derby. Wisła - Cracovia.

Wynik 4-1 ..... i 2 gole przewrotką Popovicia i Jankowskiego. Musiałem to uwiecznić.

 

https://youtu.be/4jxPgEViyc4

https://www.youtube.com/watch?v=Kb7EePJOH-g

Finał KMŚ i 2 gole przewrotką Suareza, może i coś w tym jest :D

Odnośnik do komentarza

Jeszcze takie pytanie mam odnośnie finansów. Bo albo wujek Cupiał to prawdziwa sknera albo ja czegoś tu nie rozumiem.

W Wiśle sprzedałem w styczniu Brożka do Francji za 230 tys euro. Zdobyłem mistrzostwo i dostałem 3mln 300 tys. Do tego doszła kasa z praw tv (1,4 mln). Pożyczke bankową które klub spłaca to 14 tys miesiecznie. Wiec kasa jest do cholery. A na start nowego sezonu dostałem 0 na transfery i 90 tys budżetu płacowego. Udało mi sie wzmocnic skład 4 piłkarzami z wolnego transferu. Na wiecej juz klub nie stac. I ja mam sie bić o LM ??.

Odnośnik do komentarza

 

 

Da się jakoś tło zmienić w skórkach? To czarne w podstawowej jest paskudne :/

Wujek, a folder ze skórką graphics\backgrounds? Tam są tła skórek.

 

 

Niestety nie działa :/

 

Nie mam przed sobą teraz FMa, ale w ustawieniach można coś pokombinować z kolorami więc może tam coś uda Ci się zdziałać

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie jak zmienić skórkę heh ? Bo mam folder skins i inne wiadomo i wszystkie grafiki działają a jak chce zmienić skórkę to nie widać nowej której sobie ściągnąłem , chyba Aururum?

Już dałem sobie radę - folder był w folderze i to była przyczyna :) A mam jeszcze jedno pytanie - wy też macie często kontuzje - naciągnięcie mięśni skośnych brzucha ?

Odnośnik do komentarza

Jeszcze takie pytanie mam odnośnie finansów. Bo albo wujek Cupiał to prawdziwa sknera albo ja czegoś tu nie rozumiem.

W Wiśle sprzedałem w styczniu Brożka do Francji za 230 tys euro. Zdobyłem mistrzostwo i dostałem 3mln 300 tys. Do tego doszła kasa z praw tv (1,4 mln). Pożyczke bankową które klub spłaca to 14 tys miesiecznie. Wiec kasa jest do cholery. A na start nowego sezonu dostałem 0 na transfery i 90 tys budżetu płacowego. Udało mi sie wzmocnic skład 4 piłkarzami z wolnego transferu. Na wiecej juz klub nie stac. I ja mam sie bić o LM ??.

Prawdziwy menadżer poradzi sobie w każdej sytuacji. Realistycznie też jest, bo nie sądzę żeby Cupiał wyłożył jakąś potężną sumę na transfery po takim sukcesie, raczej miałby lepszy marketing żeby sprzedać klub.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem fm 2016 i w kazdym klubie sa randomowi piłkarze.. czemu?

nie ma messiego itp

Musisz zaznaczyć opcję "używaj prawdziwych piłkarzy". Zdaje się, że jest ona w tym miejscu, w którym wybiera się ligi

 

 

Przy okazji chciałbym zapytać Was o kilka rzeczy.

 

1. Czy da się tak zapisać grę, aby wszystkie trzy savy zapisały się jednocześnie w jednej dacie ? Nie chodzi mi o zapisywanie ręczne

 

2. Kiedy można ogłosić w mediach chęć kandydowania na stanowisko jakiegoś klubu ? Dopiero wówczas, kiedy poprzedni trener zostanie zwolniony, czy jednak da się wcześniej ?

 

3. Też Wam komputer głośniej chodzi, kiedy gracie w 3D ?

Odnośnik do komentarza

 

Kupiłem fm 2016 i w kazdym klubie sa randomowi piłkarze.. czemu?

nie ma messiego itp

Musisz zaznaczyć opcję "używaj prawdziwych piłkarzy". Zdaje się, że jest ona w tym miejscu, w którym wybiera się ligi

 

 

Przy okazji chciałbym zapytać Was o kilka rzeczy.

 

1. Czy da się tak zapisać grę, aby wszystkie trzy savy zapisały się jednocześnie w jednej dacie ? Nie chodzi mi o zapisywanie ręczne

 

2. Kiedy można ogłosić w mediach chęć kandydowania na stanowisko jakiegoś klubu ? Dopiero wówczas, kiedy poprzedni trener zostanie zwolniony, czy jednak da się wcześniej ?

 

3. Też Wam komputer głośniej chodzi, kiedy gracie w 3D ?

 

 

 

2. Jego posada musi być zagrożona.

 

3. Karta graficzna ma swoje wymagania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...