Skocz do zawartości

499 Maryni smutno, że jest o jedną za wcześnie by ktoś o niej pamiętał


Hawkeye

  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem w tamtym roku na targach piwnych na Legii. Wiekszośc tych spuer hiper mega kraftowych piw była dla mnie totalnie do dupy. Smakowały mi tylko pszeniczniaki i pszenicznopodobne. Reszta to był chyba konkurs, który ma być bardziej gorzki i po którym ma gorycz w gebie dłuzej pozostać. Od razu po wypiciu takiego apa, ipa, cipa miałem ochote zapic go poczciwym lagerkiem albo pszenicznym. Czyli lager albo weizen. reszta to sztuka dla sztuki - oto moje zdanie.

 

PS. to prawda

Odnośnik do komentarza

Byłem w tamtym roku na targach piwnych na Legii. Wiekszośc tych spuer hiper mega kraftowych piw była dla mnie totalnie do dupy. Smakowały mi tylko pszeniczniaki i pszenicznopodobne. Reszta to był chyba konkurs, który ma być bardziej gorzki i po którym ma gorycz w gebie dłuzej pozostać. Od razu po wypiciu takiego apa, ipa, cipa miałem ochote zapic go poczciwym lagerkiem albo pszenicznym. Czyli lager albo weizen. reszta to sztuka dla sztuki - oto moje zdanie.

 

PS. to prawda

pilki_soft.jpg

 

Hey lagerboy, I just thought you needed some balls :)

Odnośnik do komentarza

O, to samo jak kupiłem jakiegos browara z hajpowanego browru Pinta. Nastawiałęm sie na niewiadomoco a było mega chujowe.

 

Hey lagerboy, I just thought you needed some balls :)

 

 

O tym mówię własnie. Ciekawe czy za pare lat powiecie: "jak my moglismy pic takie gówno" :P

Odnośnik do komentarza

Ja lubię gorycz a kraftowe mi nie smakują bo ile razy próbowałem tyle razy był jakiś smakowy dodatek. Albo cytrusy, albo kawa, albo co innego. Jeżeli mam ochotę na kawę, to pije kawę. Jak na cytrusy, to jem cytrusy, ale jak mam ochotę na piwo to chce piwo, a nie kawę.

Odnośnik do komentarza

Ja lubię gorycz a kraftowe mi nie smakują bo ile razy próbowałem tyle razy był jakiś smakowy dodatek. Albo cytrusy, albo kawa, albo co innego. Jeżeli mam ochotę na kawę, to pije kawę. Jak na cytrusy, to jem cytrusy, ale jak mam ochotę na piwo to chce piwo, a nie kawę.

 

Ignorancja level 100%. Wiedz, że piwo ma >80 stylów, a nie tylko jasny lager. To tak jakbyś próbując gotowanego kurczaka stwierdził: tylko to jest mięsem!

Odnośnik do komentarza

Ja lubię gorycz a kraftowe mi nie smakują bo ile razy próbowałem tyle razy był jakiś smakowy dodatek. Albo cytrusy, albo kawa, albo co innego. Jeżeli mam ochotę na kawę, to pije kawę. Jak na cytrusy, to jem cytrusy, ale jak mam ochotę na piwo to chce piwo, a nie kawę.

no ale to ze czujesz cytrusy czy kawe, wcale nie oznacza, ze piwo ma dodatki :D cytrusy sa typowe dla amerykanskich odmian chmieli, a kawe bedziesz czul w wiekszosci piw uwarzonych na palonych / prazonych slodach :)

Odnośnik do komentarza

W końcu to ewangelista, nie można tak od razu wszystkich potępiać, bo może po nawróceniu to oni będą następnymi, którzy będą klikali lajki pod jego postami ;)

 

o, to nie wiedzialem

 

No na to wygląda, bo jak się pojawia na FB moich znajomych, to tylko po to, żeby zaakcentować jakie to gówno a nie piwo piją.

Odnośnik do komentarza

 

Ja lubię gorycz a kraftowe mi nie smakują bo ile razy próbowałem tyle razy był jakiś smakowy dodatek. Albo cytrusy, albo kawa, albo co innego. Jeżeli mam ochotę na kawę, to pije kawę. Jak na cytrusy, to jem cytrusy, ale jak mam ochotę na piwo to chce piwo, a nie kawę.

Ignorancja level 100%. Wiedz, że piwo ma >80 stylów, a nie tylko jasny lager. To tak jakbyś próbując gotowanego kurczaka stwierdził: tylko to jest mięsem!

Style stylami a niepotrzebne dodatki niepotrzebnymi dodatkami.
Odnośnik do komentarza

Tak samo jak nie przekonam się chyba do cydru. ale to chyba mam uraz bo smak mi sie kojarzy z pewnym podym trunkiem z czasów młodosci http://www.winka.net/wino/strong-wine-768.html

 

A ja cydr całkiem lubię nawet

 

O, to samo jak kupiłem jakiegos browara z hajpowanego browru Pinta. Nastawiałęm sie na niewiadomoco a było mega chujowe.

 

Hey lagerboy, I just thought you needed some balls :)

 

 

O tym mówię własnie. Ciekawe czy za pare lat powiecie: "jak my moglismy pic takie gówno" :P

 

Nie zapytają. Hopheads są jak chilliheads, nie ma dla nich czegoś takiego jak przechmielone piwo :P WINCYJ!

 

5227c50625e22_1378338054_by_Al_Bundy.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...