Skocz do zawartości

499 Maryni smutno, że jest o jedną za wcześnie by ktoś o niej pamiętał


Hawkeye

  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Potrolowałbym De Rapha na fejsiku, ale nie odpisuje. A szkoda, bo temat jest atrakcyjny - co jest piwem, a co nie jest!

 

O dość. Heinekena obraża ciul jeden.

Rozmowa z De Raphem jak zwykle - gdy tylko przechodzisz na grunt logiki, to jest tyle:

 

Ground control to major Tom

Your circuits dead, there's something wrong

Can you hear me, major Tom?

Odnośnik do komentarza

Tylko wyzuty z elementarnej religijnej moralności podczłowiek może używać takiego zwrotu, gdyż presuponuje on, iż nie ma życia wiecznego. W konsekwencji jest to moralnie dobre dla społeczności, gdyż eliminuje jednostki niemoralne z puli genów.

 

 

 

 

;)

Odnośnik do komentarza

Ile ten deRaph będzie neofitą piwnym? Już ze dwa lata jest nim, jak dobrze kojarzę.

De Raph wkroczył na kolejny poziom. Kiedyś np. radził się mnie co kupić w sklepie specjalistycznym. Teraz wie lepiej, co mam wrzucić na zimno do mojego kwacha komercyjnego, bo - cytat - niemieckie style i wiśnie to mainstream ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Potrolowałbym De Rapha na fejsiku, ale nie odpisuje. A szkoda, bo temat jest atrakcyjny - co jest piwem, a co nie jest!

 

Jak zawsze - gdyby coś było pics pls.

 

btw Heineken serio jest chujowy, było o tym już.

 

 

https://www.facebook.com/konsument/photos/a.200876896657020.47421.176133582464685/980455618699140/?type=3&theater

 

 

To nie ja :D

 

Ja Górnika nawet w TV nie oglądam :P

 

btw Heineken serio jest chujowy, było o tym już.

Nie znasz się, o tym też już było :keke:

 

 

To już wspominany wyżej Kasztelan ma minimum smaku wyżej. Choć dalej jest to mikroskopijna ilość :-k

Odnośnik do komentarza

Żywe produkuje Browar Amber, od lat.

 

W ogóle Amber zrobił świetną prezentację piw podczas Festiwalu Smaków Food Trucków. Słody rozsypane na ladzie i piwa na nich estetycznie ułożone. Jedno jednak zniszczyło całe ich starania. Baniak z syropem malinowym. Kurwa. Jak można przywieźć swoje piwo, promować je i zabijać syropem....

Odnośnik do komentarza

 

 

To nie ja

 

No ale tam jest dyskusja de Rapha z Hyde'm :P

 

 

 

Mi też smakowało "Żywe" ale chyba browar padres bo od dawna nigdzie go nie widziałem.

 

 

Browar Amber żyje i ma się dobrze. W Kauflandzie widuję Naturalne, Johannesa i Złote Lwy, a i czasem coś dla Lidla zrobią (pod marką Łowczy czy jakoś tak).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...