Skocz do zawartości

499 Maryni smutno, że jest o jedną za wcześnie by ktoś o niej pamiętał


Hawkeye

  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ogarniam teraz w wolnej chwili temat Rozgrywki Mistrzów, ktoś mi potwierdzi czy dobrze zrozumiałem:

 

- ludzie zaczęli specjalnie przegrywać w LM, żeby przejść do LE, bo tam więcej punktów w klasyfikacji mogli nastukać

- Mahdi się zdenerwował i rękami Sponsorki ;) zmienił regulamin tak, że nie ma nagród pieniężnych

- w tym samym czasie znalazł się tajemniczy pan sponsor-dżentelmen, który ufundował nagrody pieniężne dla tych, którzy w RM będą grali wg zasad nieuwzględnionych w dotychczasowym regulaminie?

 

Kabaret :kekeke:

Odnośnik do komentarza

 

Jahu chyba dziś m jak miłość przegapił że taki wkurwiony :D

Wczoraj było

Temat na maturze taki prosty, że aż mi wstyd, że więcej z tego nie wyciągnąlem

Herberta wziąłeś?
Oczywiście, że nie.

Temat to czy mozna kochac jesli przez miłość można cierpieć i odnieść się do podanego fragmentu dziady cz.4. Łatwe, ale mało napisałem strasznie.

Odnośnik do komentarza

Pragnę poinformować, że wczoraj w godzinach wieczornych złożyłem wypowiedzenie "Umowy o wolontariat", którą mam podpisaną z Organizatorem Rozgrywki Mistrzów, Agnieszką Czyżycką. Wypowiedzenie umowy wiąże się z zakończeniem przeze mnie świadczenia bezpłatnych usług jako Kontroler RM Teamu (m.in. obliczanie punktacji, wstawianie notek organizacynych, kontrola autozapisów gry, pubilkacja biuletynów, itp.)

 

Jako że moja "Umowa o wolontariat" ma 30-dniową klauzulę wypowiedzenia, obowiązki swoje będę pełnił do 1 czerwca 2016.

 

Mam zjebany dzień w pracy, ale każdą wolną chwilę poświecił, żeby to czytać. Piękne.

Odnośnik do komentarza

A pointa niszcyz wszystko!

Decyzja zaskoczy wszystkich:-) Szykuje się niespodzianka:-)

 

Co do wyników:

 

Biorąc pod uwagę głosy osób, które zadeklarowały udział:

 

10 osób za zmianami / 7 osób przeciwko

 

Biorąc pod uwagę wszystkie głosy:

 

19 osób za zmianami / 22 przeciw zmianom / 1 która jasno nie zadeklarowała

Odnośnik do komentarza

jakiś kraj do polecania? wreszcie ogarnąłem mechanikę i bardzo spodobał mi się "nowy" handel :)

 

chciałbym pograć czymś w rodzaju Anglii, która zdominowała handel światowy, ale też było po drodze trochę wojen i podbojów (więc Genua i Wenecja raczej odpadają).

 

w wersji hard byłoby fajnie stworzyć Niderlandy, ale nie wiem czy to jest na zasadzie decyzji, czy eventu, Burgundia ma jakieś fajne opcje?

 

jakieś inne propozycje? Portugalia chyba będzie za łatwa...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...