Skocz do zawartości

499 Maryni smutno, że jest o jedną za wcześnie by ktoś o niej pamiętał


Hawkeye

  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzewam, że gdyby Fym się za każdym razem nie burzył o tego kija to już dawno przestaloby to być poruszane :D

Burzył? :D Zdarza mi się komentować te sytuacje, ale burzyć się? Głupota co po niektórych, to nie jest mój problem.

Odnośnik do komentarza

ajerkoniak, no zareagowałem, przecież sam napisałem, że zdarza mi się komentować. W tym właśnie problem, że utarło się jakieś chujwieco, że jak idzie komentarz, to od razu jest to oznaka spięcia, kija, czy czegoś tam. To jest przecież forum i opiera się o słowo pisane, a nie przemilczane ;)

Odnośnik do komentarza

Nie ma osoby, która zawsze ma dystans. Pewnie, że mi się zdarza. Słowo klucz "zdarza", które nie idzie w parze z przytoczonym "często".

 

Zmieniając temat, buki w Anglii ponoć już przyjmują zakłady, że Burnley będzie mistrzem :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

przecież sam napisałem, że zdarza mi się komentować.

 

Myślę, że zdarza się nie do końca określa częstotliwość Twoich odpowiedzi na kijka :) Odnoszę wrażenie, że Ty na każdy post odpowiadasz. :P

Odnośnik do komentarza

 

Powiem szczerze, że póki co organizacja wesela na lajcie :-k Sala zabukowana, zaproszenia kupione, sukienka ślubna kupiona, garnitur kupuję w Wietnamie :) Więc tylko ogarnąć muzykę, rozwieźć zaproszenia, ogarnąć wódkę i zostają same pierdoły :)

Ile czasu zostało Wam do wesela? My mamy za rok, a póki co ogarnięta sala i kapela... No i nie wiem czy kupowanie sukni tak wcześnie to dobry pomysł, narzeczona ma dużo czasu, żeby się rozmyślić i zacząć marzyć o innej :D

 

 

4 miesiące ;) O sukience żadnej nie marzyła, pojechała do sklepu, była wyprzedaż, to kupiła dwie, bo były w tak dobrej cenie ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...