Skocz do zawartości

499 Maryni smutno, że jest o jedną za wcześnie by ktoś o niej pamiętał


Hawkeye

  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem zawsze do tyłu i ogrywam teraz Wiedźmina 3, i jest wyjebany w kosmos :) Przez co nie śpię po nocach i potem zdycham w dzień, bo jak padne od Wieśka o 1:30, to o 2:30 mnie budzi Marta, składam się o 3:30, a o 6:30 Laura wchodzi na głowę ze słowami "Tatusiu, słońce wstało - wstajeeemyyyy!" xD

Jak pierwszy raz przechodziłem to też katowałem do 2-3, dobrze że dzieci nie mam jeszcze

Odnośnik do komentarza

 

 

u, dzisiaj Bumgarner - Syndergaard w MLB. Szkoda, że za free jest Pirates - Reds.

jak ogladasz czesto baseball to kup sobie mlb tv

 

Trzeci rok się przymierzam. Bo ESPN America chyba nie wróci na kontynent ;) ;)

 

na to chyba nie ma szans.

ktos w ogole puszcza baseball w Polsce?

Odnośnik do komentarza

Baseball w Polsce xD

 

Ostatnio co związane z baseballem było, to film Mr. Baseball na TNT, gdzie "I'm hitting two-thirty five (.235)" było przetłumaczone "zdobywam dwie trzydziestki piątki", także....

To nie jest nasz sport i tak pewnie zostanie. Gdybym miał więcej czasu, pewnie bym kupił abonament w mlb.tv

Odnośnik do komentarza

lol, no to faktycznie nie ma na co liczyc :D

 

ja tez nie ogladam wszystkich meczow (niestety czasem sa za pozno, wiec powtorki musza wystarczyc), ale to calkiem niezla cena. ale jesli nie masz czasu, to moze mlb at bat. masz dostep do condensed games, a to dobra opcja.

 

tak btw, wciaz moglbym odstapic Stantona za dobra cene ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...