Skocz do zawartości

499 Maryni smutno, że jest o jedną za wcześnie by ktoś o niej pamiętał


Hawkeye

  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jakby kto nie zauważył to The Life of Pablo jest na Spotify. Acz, jak na razie słucham, to nie ma szału. Szkoda

na spotifaju jest mnostw zajebistych rzeczy, szkoda że mnie na premium ne stać tylko :/ Pieprzony debet na koncie :/

 

To może czas wyjąć te 20zł ze skarpety i wpłacić na konto? ;)

Odnośnik do komentarza

Jak na relacje kibicowskie na linii Poznań - Warszawa, to jeszcze w granicach dobrego smaku.

 

P.S.

I jakby nie było zabawne :kekeke:

 

Serio? Gimnazjalny humor

Nie wyobrażam sobie obecnie życia bez Spotify. Nie kupowałem nigdy płyt bo mnie to nie jara (co innego Anete), a tak mogę legalnie w mega jakości słuchać dobrych kawałków i artysta zarabia. Jedynie wkurwiają mnie te exclusivy na Tidala jak było właśnie z Kanye. Ich prawo, ale beka, że wolą serwis z 3mln użytkowników niż z 20.

Odnośnik do komentarza

Jak na relacje kibicowskie na linii Poznań - Warszawa, to jeszcze w granicach dobrego smaku.

 

P.S.

I jakby nie było zabawne :kekeke:

Najlepsze jest to że ten kibic idzie w stronę stadionu przy bułgarskiej. Idealnie pasuje jako kibic Kuchenkorza, po przegranym meczu do gara!
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...