Skocz do zawartości

499 Maryni smutno, że jest o jedną za wcześnie by ktoś o niej pamiętał


Hawkeye

  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kurwa znowu telewizjada nie działa :/

...i tygodniowy rozklad zajec fpisdu...
Na szczęście jest tv :P

 

Kurwa znowu telewizjada nie działa :/

To czego psułeś? :P

Podobno prokuratura się im do dupy dobrała :O
Odnośnik do komentarza

 

 

Energetyki > Cola.

 

Pod jakim względem?

 

 

Smakowym, po coli robię się też śpiący i bardziej chce mi się pić, prawie zawsze muszę po wypiciu coli popić ją wodą po jakimś czasie :keke:

 

cola przez to ile jest w niej cukru, od razu po spożyciu daje boost, ale krótkotrwały. Podobno na maratony cola jest dobra:-k

Odnośnik do komentarza

 

Nie chodzi mi o adaptację fabuły, bo ta była inna niż w komiksie. Ajax, Angel, Negasonic byli inni. Origin w ogóle był inny. Chodzi mi o gagi, czwartą ścianę, absurd, kategorię R and so on. W gruncie rzeczy fabuła jest zwyczajnie ok, bez szału, powiedzmy że gdybym musiał doprecyzować to przeniesienie klimatu było świetne. W kwestii fabuły jestem przekonany, że 2 nadrobi, a Deadpool ma sporo pojebanych historii jak "Deadpool kills"; "Deadpool Wade Wilson War" czy ostatnio wydane w PL "Martwi Prezydenci"

 

apropo kibiców, polubiłem sobie dla beki RB lipsk na fejsuni, jeden znajomy kibic pisze do mnie, jak ty mogłeś lubić taki sztuczny twór, nie masz honoru, bla bla bla

Przecież lubisz już Chelsea, więc co to za różnica.

 

Tego nie kumam, przecież Chelsea to nie jest sztuczny twór. Istniała przed kasą Romana i miała swoje miejsce w historii.

do-kła-dnie. Ja Chelsea lubiłem juz za dzieciaka przed Romkiem, bo tam grał duet Zola-Hasselbaink, nawet koszulkę tego drugiego miałem.

 

No i Flonaldo do tego!

Odnośnik do komentarza

Raczej się nie udzielam w maryni ale jak mowa o alkoholu to przedstawię moje preferencje:

 

Rum: Pampero Anejo Especial, Captain Morgan Black, Bacardi Oakheart

Gin: Bombay Sapphire, Beefeater

Bourbon: Jim Beam

Whisky: Bushmills Malt, Jack Daniels, Tullamore Dew,

Odnośnik do komentarza

Trolling poziom ekspert. Ustawiłem sobie dźwięk spadającego kapsla jako sygnał sms w telefonie. Za każdym razem jak dostanę sms-a koty biegają po pokoju i szukają kapsla :keke:

Jakbym ustawił sobie dźwięk z czołówki Teleexpressu, to pies czekałby na żarcie :D Dostaje punkt 17:00 :]

Odnośnik do komentarza

Raczej się nie udzielam w maryni ale jak mowa o alkoholu to przedstawię moje preferencje:

 

Rum: Pampero Anejo Especial, Captain Morgan Black, Bacardi Oakheart

Gin: Bombay Sapphire, Beefeater

Bourbon: Jim Beam

Whisky: Bushmills Malt, Jack Daniels, Tullamore Dew,

Na takich co przylatują akurat zawsze wtedy i tylko wtedy gdy zaczynało się picie to mówili u nas "radar" albo "dżi-pi-es" :keke:

 

Mam taki sam dźwięk od smsa co Maniac :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Kurwa znowu telewizjada nie działa :/

...i tygodniowy rozklad zajec fpisdu...
Na szczęście jest tv :P

 

Kurwa znowu telewizjada nie działa :/

To czego psułeś? :P

Podobno prokuratura się im do dupy dobrała :o

 

#dobrazmiana

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...