Skocz do zawartości

499 Maryni smutno, że jest o jedną za wcześnie by ktoś o niej pamiętał


Hawkeye

  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

 

 

Od wczoraj świeci mi się lampka check engine w aucie :( Ale chuj, jeszcze dzisiaj muszę wrócić z pracy i auto stoi 2 tygodnie. Po powrocie podepniemy pod komputer i zobaczymy co tam się dzieje, mam nadzieję, że tylko trąbi o wymianie filtrów czy oleju (o ile jest taka możliwość przy tej lampce?) co i tak miałem w planach zrobić po powrocie.

Nie, check engine to usterki typowo silnikowe. Auto straciło trochę mocy?
Próbowałem to wczoraj wyczuć, ale praktycznie nie zauważyłem.
Zacznij od sprawdzenie przewodów od turbiny do intercoolera, lubią się tam przetrzeć o osłonę silnika. Sprawdź też overboosta, może ciśnienie powietrza spadło, bo gumowe przewody gdzieś sparciały. Opcji jest wiele, ale uwielbiam takie poszukiwania :D
A ja nienawidzę, więc wrócę i podłączę go pod kompa i powiem, że nic nie rozumiem z tego co mi mówią, ale tak chętnie przepłacę za naprawienie tej pierdoły, bo jestem właśnie TYM rodzajem jelenia-klienta.
Ja jeżdżę z żółtym już od ponad trzech lat. Komputer wykazuje niby sondę lambda, ale nawet wymiana nic nie dała. Co jakiś czas gaśnie, by po miesiącu się zapalić. Już nie zwracam uwagi ;)

 

 

Trochę zazdraszczam, bo we mnie wywołuje to panikę i lęki - tak naprawdę nie dałbym rady jeździć tygodnia z taką kontrolką. Jak pojawia mi się komunikat o końcówce płynu do spryskiwaczy, to już mnie to drażni.

 

Ale to już chyba tylko moja paranoja :/

 

Mam to samo :/

Odnośnik do komentarza

Wszyscy jesteśmy z tego samego świata. Ja np. pewnie bym się męczył długo z wymianą 4 opon. Przez ten czas np. mógłbym zrobić tłumaczenie jakieś i zarobić te 100 zł, które wydałbym na tę wymianę. A do tego zysk netto w postaci braku zmęczenia i komfortu :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...