Skocz do zawartości

499 Maryni smutno, że jest o jedną za wcześnie by ktoś o niej pamiętał


Hawkeye

  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem sobie Godzillę z 2014. Ja pierdzielę, jaką wtopą było nie zobaczenie tego w kinie. Naprawdę fajne połączenie japońskich klasyków i rozmachu z juesej.

 

Phi. Ja Godzillę obejrzałem w samolocie........

 

a co gorsze tak samo obejrzałem.... Interstellar :keke: Jeden z najlepszych filmów ever moim zdaniem, mogę oglądać w kółko.

Odnośnik do komentarza

 

 

A ja pokochałem ofensywny futbol w FM i chyba znalazłem swojego świętego Graala :D

 

Mocno się wzorowalem na brytyjskiej szkole Clougha, Shankly'ego, Kendalla i Fergusona plus Leverkusen Schmidta. Fantastycznie napierdala mój Everton, atakują jak wściekłe psy :D

Cooo?? :o :o :o

No co co? To że go nie lubię (chociaż nie do końca, bo u kresu życia Liverpool go traktował jak śmiecia i wypowiadał się dobrze o EFC) to nie znaczy, że nie podziwiam jego wkładu w futbol. Jego Liverpool to była jednej z najładniej grających ekip w historii.

O Ty i ofensywa? :D Pokaż ustawienie i instrukcje.

Jak odpale FM to zapodam, chociaż to jeszcze projekt który wymaga kilku poprawek. Od początku sezonu wywalilem kilka poleceń i zmienilem styl gry.

Łap Vami.

 

XueaRt2.jpg

 

Boczni obrońcy mają "stay wider".

 

 

Co ze Stonesem, Barkleyem?

 

Obejrzałem sobie Godzillę z 2014. Ja pierdzielę, jaką wtopą było nie zobaczenie tego w kinie. Naprawdę fajne połączenie japońskich klasyków i rozmachu z juesej.

 

Phi. Ja Godzillę obejrzałem w samolocie........

 

a co gorsze tak samo obejrzałem.... Interstellar :keke: Jeden z najlepszych filmów ever moim zdaniem, mogę oglądać w kółko.

 

 

A ja jestem jednym z tych, którym się nie podobał i których nie ruszył :P byłem bardzo rozczarowany w kinie ;)

Z Godzilli mam jeszcze bekę bo główne rolę grają Olsen i Taylor - Johnson i cały czas widzę w nich Quicksilvera i Scarlet Witch :keke:

Odnośnik do komentarza

CO JA TU CZYTAM.

 

Doskonała choreografia walki w Nowej Trylogii? To machanie kijaszkami dla szoł nawet nie celując w przeciwnika vs. szermierka w starej?

 

Dużo przemianie Anakina? CHyba inny film oglądałem, bo zamiast pokazać przemianę pod wpływem słabości kodeksu Jedi i tak naprawdę wybiórczego jego stosowania przez Radę, i wewnętrzny konflikt Anakina - lojalność wobec przełożonych a własne poczucie sprawiedliwości to pokazano, że nie spodobało mu się bo Yoda zabronił ciupciać. No i największa wada - całą trylogię słyszymy o zajebistych akcjach Anakina i ObiWana i w ogóle opowieści o niesamowitych wydarzeniach a widzimy rozmowę w operze. FUCK THIS SHIT :)

 

Also, rozkurwiłem sobie kostkę na koszu, takiego bólu nie pamiętam :(

Odnośnik do komentarza

Mam rozkmine co zrobić żeby lepiej wykorzystać Maksa Meyera. Gra na pozycji WP, niby wszystko fajnie ale 0 asyst i 0 goli. Deulofeu wykręca lepsze staty. Może dam mu czas, bo to gowniarz. Tak samo Barbosa mi się średnio sprawdza jako defensive forward, ale uwielbiam te role i w chuj pasuje do mojego obecnego stylu gry.

Odnośnik do komentarza

Mi się za to spodobała prosta piłka, też ofensywna, bo co sezon mamy najwięcej zdobytych bramek. Gramy prosto, może nawet prostacko, co sezon prawie najniższe posiadanie piłki, bramki głównie po wrzutkach w pole karne. No i polubiłem bardzo rolę odgrywającego.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...