Skocz do zawartości

499 Maryni smutno, że jest o jedną za wcześnie by ktoś o niej pamiętał


Hawkeye

  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Romantico - proszę mnie nie nękać, jestem tylko wolontarystycznym pracownikiem z umową o wolontariat i określonymi zadaniami (notki organizacjne), w dodatku w stanie wypowiedzenia. Jeżeli Organizator uzna za stosowne odpowiedzieć, to odpowie. Ja Organizatora nie miałem okazji jeszcze dziś zobaczyć, a więc powtarzam - nie do mnie z tego typu pytaniami.

 

:keke:

Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak wychodziłem z kina ze łzami w oczach, że film się skończył. Mimo wszystko cieszę się, że załapałem się jeszcze na pokolenie, które potrafiło się cieszyć z każdej, nawet najmniejszej okazji do radości ;)

Teraz jest źle, bo ludzie nie cieszą się, że obejrzeli chujowy film?
Odnośnik do komentarza

Ale to odnośnie czego? I obecne pokolenia się nie cieszą? Brzmi jak post z przysłowiowej dupy :-k

Może i z dupy, ale kiedy ostatnio obejrzałeś film, który wbił ci szczękę w podłogę?

 

 

Teraz jest źle, bo ludzie nie cieszą się, że obejrzeli chujowy film?

No właśnie ten film, który dzisiaj nazywamy chujowym, kiedyś był zajebisty.

Odnośnik do komentarza

 

Hmm na szybko przychodzi mi do głowy Whiplash, Zaginiona dziewczyna, Deadpool. To ostatnie 2-3 lata. Tak dawno?

Pewnie, że dawno. 3 wybitne filmy w ciągu 3 lat to dużo?

 

 

Ja nie oglądam za dużo filmów więc pewnie przegapiłem masę. Gdyby było ich znacznie więcej to nie byłyby tak wybitne ;)

Odnośnik do komentarza

 

Ale to odnośnie czego? I obecne pokolenia się nie cieszą? Brzmi jak post z przysłowiowej dupy :-k

Może i z dupy, ale kiedy ostatnio obejrzałeś film, który wbił ci szczękę w podłogę?

 

 

Teraz jest źle, bo ludzie nie cieszą się, że obejrzeli chujowy film?

No właśnie ten film, który dzisiaj nazywamy chujowym, kiedyś był zajebisty.

 

Mroczne Widmo bylo zajebiste? LOL WUT?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...