Skocz do zawartości

499 Maryni smutno, że jest o jedną za wcześnie by ktoś o niej pamiętał


Hawkeye

  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wszyscy jesteśmy z tego samego świata. Ja np. pewnie bym się męczył długo z wymianą 4 opon. Przez ten czas np. mógłbym zrobić tłumaczenie jakieś i zarobić te 100 zł, które wydałbym na tę wymianę. A do tego zysk netto w postaci braku zmęczenia i komfortu :)

 

Ale taka wymiana opon to zawsze nowe doświadczenie, zdobyłbyś nową umiejętność, wprowadził urozmaicenie do planu dnia, no i poszerzył strefę komfortu.

 

Jasne :) Tyle że w tym momencie wybieram korzyść w postaci lenistwa. Bo mogę! :)

Odnośnik do komentarza

Samochodowe świry, mam Skodę octavię 1,6 w benzynie z 2001 roku i zauważyłem pewien problem. Przy dłuższej jeździe samochód potrafi mi sam zgasnąć, pózniej jest problem z odpaleniem. Jak już odpalę to są dwa wyjścia: albo obroty nie wskakują ponad 2000 i zamula strasznie samochód, albo wariują i nawet na luzie podchodzą pod 3000. Wiecie co to może być? :)

Np. czujnik położenia wałka.

Odnośnik do komentarza

W sumie nigdy nie pomyślałem o samochodzie, że powinien być ładny. Opinii typu ladne/ brzydkie spodziewalbym się bardziej na forum miłośników kucyków Pony.

No nie wiem, jakbym miał wydać kilkadziesiąt tysięcy złotych na coś, to dobrze by było, gdyby mi się to podobało.

 

Na domu też nie trzeba mieć ładnej elewacji, zawsze można pierdolnąć siding, ale jakoś ludzie tego nie robią.

Odnośnik do komentarza

Skoda i Fiat jako obiekty westchnień. Mentalny PRL.

Wolę mentalny PRL od mentalnych lat 90, czyli wzdychanie do BMW i Audi ;)

 

A ten Fiat, o którym mówi Vami powstał we współpracy z Mazdą i jest pięknym samochodem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...