Skocz do zawartości

499 Maryni smutno, że jest o jedną za wcześnie by ktoś o niej pamiętał


Hawkeye

  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie ja nie widziałem żadnego SW poza trylogia. Zresztą ona też mnie nie ujęła. Jakoś ogólnie tematyka kosmiczna w filmie mnie nudzi. Chyba jedynym wyjątkiem był zeszłoroczny "Marsjanin". Pewnie dlatego że tam nacisk jest jednak na psychologię a nie technologie.

?? coś więcej??

Odnośnik do komentarza

 

W sumie ja nie widziałem żadnego SW poza trylogia. Zresztą ona też mnie nie ujęła. Jakoś ogólnie tematyka kosmiczna w filmie mnie nudzi. Chyba jedynym wyjątkiem był zeszłoroczny "Marsjanin". Pewnie dlatego że tam nacisk jest jednak na psychologię a nie technologie.

?? coś więcej??

 

Nie chcę za dużo powiedzieć, żeby nie popsuć filmu jak nie widziałeś. Ale ogólnie główny nacisk jest położony na zmagania astronauty z samotnością i świadomością nieuchronności własnej śmierci.

Odnośnik do komentarza

skoro zeszlo na FMa - czy komus udalo sie kiedykolwiek sensownie zmontowac pare stoperow z rolami innymi niz Central Defender / Defend?

Mi się udało, ale nie parę, a trójkę. Boczni środkowi obrońcy byli tradycyjni, a środkowy jako zabezpieczenie.

Odnośnik do komentarza

 

 

W sumie ja nie widziałem żadnego SW poza trylogia. Zresztą ona też mnie nie ujęła. Jakoś ogólnie tematyka kosmiczna w filmie mnie nudzi. Chyba jedynym wyjątkiem był zeszłoroczny "Marsjanin". Pewnie dlatego że tam nacisk jest jednak na psychologię a nie technologie.

?? coś więcej??

 

Nie chcę za dużo powiedzieć, żeby nie popsuć filmu jak nie widziałeś. Ale ogólnie główny nacisk jest położony na zmagania astronauty z samotnością i świadomością nieuchronności własnej śmierci.

 

 

 

Ty widziałeś gdzieś pokłady psychologii w Marsjaninie? :D

 

Podziwiam :D

właśnie bardziej podzielam reakcję schizzma ;)

z ostatnich sci-fi + psychologia to Ex-machina i Pod skórą ze Scarlett J :)

Odnośnik do komentarza

Dziś miałem debiut w przedszkolu, w grupie pięciolatków mojego syna mówiłem ogólniki o polskiej historii. Chciałem mówić dziesięć minut, ale zostałem zasypany pytaniami w których tematy historyczne przejawiały się epizodycznie. Rozpiętość kwestii spora: od "dlaczego Japonia jest droga? (tzn: bogata)" do "dlaczego monster trucki nie mogą jeździć po normalnych drogach". To było 40 minut nasączonych czystą grozą :D

Odnośnik do komentarza

Kaczy gdzie jakaś reakcja na to, że Deadpool to film wybitny. :(

pod jakim względem? :D

ostatnio obejrzałem, ale po takim hajpie spodziewałem sie znacznie więcej, zwłaszcza, że lubię Reynoldsa. Dla mnie to kolejny film o superbohaterze, tylko z mniej wybrednym poczuciem humoru. Fajnie, że są te wszystkie followupy, ale wyglada to na kolejny 'o filmie, w filmie, w ramach filmu' (czy jak to tam szło).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...