Skocz do zawartości

Marynia pomaga Barcelonie po 498 porażce w sezonie


Kuchar

Kto będzie mistrzem Polski?  

72 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A to jakieś potwierdzone info, czy kogoś wkurzył i ktoś się mści tego typu zdjęciami? Googlowałem, ale nie ma nic na ten temat.

No przecież to jest oczywiste, że to prawda. Myślisz, że ktoś by sobie wymyślił taką historyjkę, a potem jeszcze zadał tyle trudu, żeby zrobić fotomontaż? Niby w jakim celu?
Odnośnik do komentarza

 

A to jakieś potwierdzone info, czy kogoś wkurzył i ktoś się mści tego typu zdjęciami? Googlowałem, ale nie ma nic na ten temat.

No przecież to jest oczywiste, że to prawda. Myślisz, że ktoś by sobie wymyślił taką historyjkę, a potem jeszcze zadał tyle trudu, żeby zrobić fotomontaż? Niby w jakim celu?

 

To niemożliwe, żeby Internet wykorzystywać do tak niecnych celów jak ośmieszanie czy oczernianie kogoś. Kolega Szczurek ma rację, to 100% prawda.

Odnośnik do komentarza

Katowice!!111

 

 

ale to nie praca, tylko szkolenie


Trafiłem właśnie po raz pierwszy na coś, co się nazywa sokzburaka na fejsie. Naprawdę nie wiem jak to skomentować - zarówno zawartość tej strony, jak i liczbę lajków i komentarze.

 

TEN RYSUNEK PRZEJDZIE DO WSPÓŁCZESNEJ HISTORII.
PRZEKAZUJCIE SOBIE DALEJ, BO TO WAŻNY POLSKI PORTRET.

 

12799189_1752552981645389_27090948840319

 

sokzburaka to sponsorowany fanpejdż

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...