Skocz do zawartości

Marynia pomaga Barcelonie po 498 porażce w sezonie


Kuchar

Kto będzie mistrzem Polski?  

72 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę wtażeń i żali z mojej strony na temat turnieju ATP w Barcelonie :)

 

Dzisiaj dwa świetne mecze. Khachanov ograł Bautiste i jest małą rewelacją turnieju, ale i tak najlepszym spotkaniem było Donskoy - Dolgopolov. Wyjśćie Ukraińca w tiebreaku drugiego seta z 1:5 na 11:9 mistrzostwo :).

 

Szkoda, że wycofały się dwie gwiazdy, zarówno Ferrer jak i Gasquet nie zagrają z powodu kontuzji. Szczególnie szkoda jest mi tego drugiego, bo kibicuje mu i śledzę jego kariere od juniora i myślałem, że w końcu będę miał okazję go zobaczyć. :(

 

W takim układzie jutro z największych atrakcji został Nadal (nasze ponowne spotkanie po 12 latach :)), Nishikori i Fognini, no i pod wieczór bracia Bryanowie będą grali z Kubotem i Matkowskim :).

 

W ogóle to fajna impreza, organizacja pełna klasa, kupa gadżetów, ceny na miejscu nie są wzięte z kosmosu. Tylko przyklaskiwać!

Odnośnik do komentarza

Trochę wtażeń i żali z mojej strony na temat turnieju ATP w Barcelonie :)

 

Dzisiaj dwa świetne mecze. Khachanov ograł Bautiste i jest małą rewelacją turnieju, ale i tak najlepszym spotkaniem było Donskoy - Dolgopolov. Wyjśćie Ukraińca w tiebreaku drugiego seta z 1:5 na 11:9 mistrzostwo :).

 

Szkoda, że wycofały się dwie gwiazdy, zarówno Ferrer jak i Gasquet nie zagrają z powodu kontuzji. Szczególnie szkoda jest mi tego drugiego, bo kibicuje mu i śledzę jego kariere od juniora i myślałem, że w końcu będę miał okazję go zobaczyć. :(

 

W takim układzie jutro z największych atrakcji został Nadal (nasze ponowne spotkanie po 12 latach :)), Nishikori i Fognini, no i pod wieczór bracia Bryanowie będą grali z Kubotem i Matkowskim :).

 

W ogóle to fajna impreza, organizacja pełna klasa, kupa gadżetów, ceny na miejscu nie są wzięte z kosmosu. Tylko przyklaskiwać!

A jak się ogląda tenis na żywo? Da rade się wytrzymać w absolutnej ciszy przy serwisie? ;)

I koniecznie foto Nadala prosze :)

Odnośnik do komentarza

osiedle Bolesława Chrobrego?

Mieszkałem na Chrobrego na studiach :) Osiedle jednak jest duże: ja mieszkałem optymalnie, w jednym z takich trzech dużych bloków tuż obok stacji Pestki. W takim układzie to miejsce jest bardzo blisko centrum (przed wybudowaniem Pestki do centrum dojeżdżałem w prawie pół godziny, po: w kilka minut).
Odnośnik do komentarza

Ludzie. Angielski dziś zna większość na poziomie komunikatywnym. To nie wystarczy. Jeśli chcecie mieć robotę z językami, uczcie się jakiegoś innego języka oprócz angielskiego. W Poznaniu i okolicach niemiecki otwiera większość drzwi, nawet jeśli nie umiesz nic poza tym i nie jesteś tępym, leniwym, roszczeniowym knypem. Wiele ofert jest z językami skandynawskimi. Przyszłość to oczywiście chiński i arabski.


Poznaniacy, Piątkowo to spoko baza wypadowa do zwiedzania?

 

Spoko. Masz PeSTkę, to dojedziesz do centrum w 10 minut.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...