Skocz do zawartości

Marynia pomaga Barcelonie po 498 porażce w sezonie


Kuchar

Kto będzie mistrzem Polski?  

72 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Bo niestety, system oparty na ratio za jedynie aktywne seedowanie jest głupi, bo korzystne jest tylko dla ściągających materiały nowe, błyskawicznie po wrzuceniu.

 

Na forum rojadirecta jeszcze zerknij, tam też różne rzeczy wrzucają.

http://forum.rojadirecta.es/showthread.php?279630-Programa-NFL-2016-Draft-Day-1-(28-04-2016)&s=43d36f5bfdc0f5a2e32f312ef942c940

 

Ha-ha!

 

Tylko że to nie torrent i nie wiadomo w jakim języku.

Odnośnik do komentarza

Chuj w dupę kutaso co wjeżdżają na wahadle na czerwonym świetle. Kurwa bym mordował bez wytchnienia. Dzisiaj stałem na czerwonym na wahadle, zapaliło się zielone, oczywiście kilku mazowieckich januszy z powiatu przysuskiego jeszcze he he he zdanża na czerwonym z naprzeciwka, chuj, przejechali ja wjeżdżam, jest delikatny łuk, a tam kolo TIRem popierdala o_O No kurwa imbecyl totalny. Ale to chuj. Za nim jechało jeszcze z dziesięciu krółów szos co mają ważne spotkanie biznesowe w Potworowie i nie obowiązuje ich sygnalizacja.

I jest na takie ścierwo kara lucka albo boska? Tam powinna stac drogówka i każdemu 500 złotych polskich mandatu i punktów karnych over 9000.

Odnośnik do komentarza

Chuj w dupę kutaso co wjeżdżają na wahadle na czerwonym świetle. Kurwa bym mordował bez wytchnienia. Dzisiaj stałem na czerwonym na wahadle, zapaliło się zielone, oczywiście kilku mazowieckich januszy z powiatu przysuskiego jeszcze he he he zdanża na czerwonym z naprzeciwka, chuj, przejechali ja wjeżdżam, jest delikatny łuk, a tam kolo TIRem popierdala o_O No kurwa imbecyl totalny. Ale to chuj. Za nim jechało jeszcze z dziesięciu krółów szos co mają ważne spotkanie biznesowe w Potworowie i nie obowiązuje ich sygnalizacja.

I jest na takie ścierwo kara lucka albo boska? Tam powinna stac drogówka i każdemu 500 złotych polskich mandatu i punktów karnych over 9000.

jakie drogi tacy kierowcy
Odnośnik do komentarza

Chuj w dupę kutaso co wjeżdżają na wahadle na czerwonym świetle. Kurwa bym mordował bez wytchnienia. Dzisiaj stałem na czerwonym na wahadle, zapaliło się zielone, oczywiście kilku mazowieckich januszy z powiatu przysuskiego jeszcze he he he zdanża na czerwonym z naprzeciwka, chuj, przejechali ja wjeżdżam, jest delikatny łuk, a tam kolo TIRem popierdala o_O No kurwa imbecyl totalny. Ale to chuj. Za nim jechało jeszcze z dziesięciu krółów szos co mają ważne spotkanie biznesowe w Potworowie i nie obowiązuje ich sygnalizacja.

I jest na takie ścierwo kara lucka albo boska? Tam powinna stac drogówka i każdemu 500 złotych polskich mandatu i punktów karnych over 9000.

dlatego trzeba wprowadzić kartę rowerową! :cop:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...