Skocz do zawartości

Marynia pomaga Barcelonie po 498 porażce w sezonie


Kuchar

Kto będzie mistrzem Polski?  

72 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Stardew Valley na propsie, też by kupił po taniości. Polecam też Factorio, wciąga jak chodzenie po bagnach

A chciałem se wczoraj w EU IV zagrać, ale nie mogę się zdecydować na nikogo, jakieś sugestie?

 

zależy co lubisz

handel - Genua, Wenecja, Toskania, wersja hard: Nowogród i Oman

wojny - mocne państwo w rzeszy, Turcja, Litwa, Węgry, Burgundia wersja hard: słabe państwo w rzeszy, Etiopia

dominacja morska - Kastylia, Anglia, Dania, wersja hard: Holsztyn, Bretania, wersja Medium: Szkocja, Norwegia

Odnośnik do komentarza

Chuj w dupę kutaso co wjeżdżają na wahadle na czerwonym świetle. Kurwa bym mordował bez wytchnienia. Dzisiaj stałem na czerwonym na wahadle, zapaliło się zielone, oczywiście kilku mazowieckich januszy z powiatu przysuskiego jeszcze he he he zdanża na czerwonym z naprzeciwka, chuj, przejechali ja wjeżdżam, jest delikatny łuk, a tam kolo TIRem popierdala o_O No kurwa imbecyl totalny. Ale to chuj. Za nim jechało jeszcze z dziesięciu krółów szos co mają ważne spotkanie biznesowe w Potworowie i nie obowiązuje ich sygnalizacja.

I jest na takie ścierwo kara lucka albo boska? Tam powinna stac drogówka i każdemu 500 złotych polskich mandatu i punktów karnych over 9000.

Jak to się skończyło? Cofałeś?

Odnośnik do komentarza

 

Chuj w dupę kutaso co wjeżdżają na wahadle na czerwonym świetle. Kurwa bym mordował bez wytchnienia. Dzisiaj stałem na czerwonym na wahadle, zapaliło się zielone, oczywiście kilku mazowieckich januszy z powiatu przysuskiego jeszcze he he he zdanża na czerwonym z naprzeciwka, chuj, przejechali ja wjeżdżam, jest delikatny łuk, a tam kolo TIRem popierdala o_O No kurwa imbecyl totalny. Ale to chuj. Za nim jechało jeszcze z dziesięciu krółów szos co mają ważne spotkanie biznesowe w Potworowie i nie obowiązuje ich sygnalizacja.

I jest na takie ścierwo kara lucka albo boska? Tam powinna stac drogówka i każdemu 500 złotych polskich mandatu i punktów karnych over 9000.

 

Jak to się skończyło? Cofałeś?
Znając miha ... A zreszta :keke:
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...