Skocz do zawartości

Marynia pomaga Barcelonie po 498 porażce w sezonie


Kuchar

Kto będzie mistrzem Polski?  

72 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

PiS nie ma wiele wspólnego gospodarczo z prawa stroną. Właśnie przed chwilą przeczytałem, że chcą, żeby osoby nieubezpieczone też mogły korzystać Ze służby zdrowia.

akurat to jest zapisane w konstytucji

 

no i gospodarka nie definiuje partii, tylko ideologia

Odnośnik do komentarza

PiS nie ma wiele wspólnego gospodarczo z prawa stroną. Właśnie przed chwilą przeczytałem, że chcą, żeby osoby nieubezpieczone też mogły korzystać Ze służby zdrowia.

 

Nie martw się, zapewne będzie w didaskaliach, że tylko nieubezpieczeni, którzy przynajmniej w dwóch ostatnich wyborach głosowali na PiS ;)

Odnośnik do komentarza

 

PiS nie ma wiele wspólnego gospodarczo z prawa stroną. Właśnie przed chwilą przeczytałem, że chcą, żeby osoby nieubezpieczone też mogły korzystać Ze służby zdrowia.

 

Nie martw się, zapewne będzie w didaskaliach, że tylko nieubezpieczeni, którzy przynajmniej w dwóch ostatnich wyborach głosowali na PiS ;)

 

Populizm. Przestań płacić, głosuj na PIS.

Odnośnik do komentarza

 

Kto za młodu nie był socjalistą ten na starość będzie świnią.

 

prawda

 

http://i.imgur.com/5MJ5Syb.jpggdy myślisz, że CK2 juz cie niczym nie zaskoczy, tu taki kwiatek

 

zaraz przyjcie SZu i ci powie, że to wyprawa defensywna :P

 

no i gospodarka nie definiuje partii, tylko ideologia

Co więc wpisuje się w ideologię, jeśli nie m.in. gospodarka?

 

no właśnie ważen jest to "m.in" :) nie można wychodzić z założenia, że jeśli program gospodarczy jest lewicowy, to partia jest w całosci lewicowa, to to tylko składowa ideologii, bynajmniej nie najważniejsza

Odnośnik do komentarza

 

 

Miałeś pewnie dwóch płatników i obaj potrącali Ci w zaliczce kwotę wolną od podatku.

Dokladnie - u mnie tak wlasnie bylo. I 300zl w plecy.

 

można się przed tym jakoś obronić ?

 

Można. Pracownik na formularzu PIT-2 upoważnia pracodawcę do potrącania kwoty wolnej od podatku - czyli nie należy upoważniać obu pracodawców. Albo złożyć oświadczenie pracodawcy, że rezygnujemy z pomniejszania zaliczki.

Odnośnik do komentarza

oj słabo dobierasz wyrazy :P rzetelny program gospodarczy to może mieć i Partia Razem :P

Powiedzmy, że rzetelny w moim rozumieniu to taki, w którym nie karmi się pasożytów ze składek pracujących ludzi. Pisze na szybko pomiędzy innymi zajęciami, stąd niedomówienia.
Odnośnik do komentarza

http://i.imgur.com/cE9ONEo.jpgck2 ciag dalszy, przeraża mnie monokulturowość Europy w mym sejwie, 4 potężne kultury chrześcijanskie (chazarska, francuska, lombardzka i grecka) + arabska, a tak z ciekawych kulturowo rejonów to tylko Wyspy zostały, gdzie żrą się Piktowie, Anglosasi i Walijczycy, a swoje do powiedzenia mają irole (na południa Anglii :keke:) i Bretończycy. Ponadto macki wielkich kultur sięgają tam tez.

Odnośnik do komentarza

http://i.imgur.com/cE9ONEo.jpgck2 ciag dalszy, przeraża mnie monokulturowość Europy w mym sejwie, 4 potężne kultury chrześcijanskie (chazarska, francuska, lombardzka i grecka) + arabska, a tak z ciekawych kulturowo rejonów to tylko Wyspy zostały, gdzie żrą się Piktowie, Anglosasi i Walijczycy, a swoje do powiedzenia mają irole (na południa Anglii :keke:) i Bretończycy. Ponadto macki wielkich kultur sięgają tam tez.

odwieczny problem gier paradoxu :( im dłuższa gra, tym większy oligopol we wszystkich dziedzinach :(

Odnośnik do komentarza

 

Powiedzmy, że rzetelny w moim rozumieniu to taki, w którym nie karmi się pasożytów ze składek pracujących ludzi. Pisze na szybko pomiędzy innymi zajęciami, stąd niedomówienia.

Tylko nie bardzo rozumiem, co ma to wspólnego z ideologią?
Nic i właśnie o to chodzi. Poglądy gospodarcze są dla mnie znacznie ważniejsze, niż ideologia.
Odnośnik do komentarza

 

Jakim rakiem jest polska piłka klubowa :roll:. Lech ostatnio gra fatalnie, w poniedziałek mecz sezonu praktycznie, ostatnia szansa na puchary i wygranie czegoś, a tu po (ponoć) bardzo słabym meczu z Lechią Jevtić, Vołkov oraz Nicki Bille zapierdalają do Czekolady, wcześniej jeszcze kebsa jedzą. No profesjonalizm niesamowity :roll:

zamrozić pensje w takim wypadku. Swoją drogą czekolada jest juz chyba passé

 

Czyli co, jak zjebiesz coś w pracy to nie masz prawa pójść na piwo? :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...