Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w budżecie płacowym ponad 70 tys. a kiedy negocjuje kontrakt z nowym zawodnikiem mogę zaproponować mu max 9 tys. i nie mogę dać prośby do zarządu o zwiększenie budżetu płacowego. Przesuwałem już na suwaku, żeby zmniejszyć w transferowym, na rzecz płacowego i nic. Co trzeba zrobić, żeby dało się zaproponować więcej?

Odnośnik do komentarza

Mam w budżecie płacowym ponad 70 tys. a kiedy negocjuje kontrakt z nowym zawodnikiem mogę zaproponować mu max 9 tys. i nie mogę dać prośby do zarządu o zwiększenie budżetu płacowego. Przesuwałem już na suwaku, żeby zmniejszyć w transferowym, na rzecz płacowego i nic. Co trzeba zrobić, żeby dało się zaproponować więcej?

A jaki dajesz status zawodnikowi? Kluczowy, pierwszy zespół?

Odnośnik do komentarza

W BBVA już gram trzeci sezon więc nie ma problemu. Trzecia liga w Hiszpanii to czwarty poziom rozgrywkowy. Problem w tym, że liga w której gra Cadiz B nie jest aktywna i nic nie widzę na jakiej oni są pozycji i jakie mają wyniki.

 

Widzę, że oni coś tam grają bo w statystykach widać mecze rozegrane, ale jak zaznaczam w statystykach mecze wygrane to już każdy zawodnik ma 0. Każdy mecz (38) jest zaznaczony jako remis.

Odnośnik do komentarza

W BBVA już gram trzeci sezon więc nie ma problemu. Trzecia liga w Hiszpanii to czwarty poziom rozgrywkowy. Problem w tym, że liga w której gra Cadiz B nie jest aktywna i nic nie widzę na jakiej oni są pozycji i jakie mają wyniki.

 

Widzę, że oni coś tam grają bo w statystykach widać mecze rozegrane, ale jak zaznaczam w statystykach mecze wygrane to już każdy zawodnik ma 0. Każdy mecz (38) jest zaznaczony jako remis.

Może Cadiz B awansować. Z nieaktywnych lig awansują zespoły wyżej, ale to jest związane z ich reputacją o ile dobrze pamiętam. Im wyższa, tym drużyna szybciej awansuje.

Odnośnik do komentarza

 

Walia to raczej TNS, Irlandia- Shamrock Rovers, Irlandia Północna- Linfield, Szkocja- Aberdeen może być np.

Dziękuję :-) Poprostu jeszcze w fm-ie w klimatach wyspiarskich nie grałem i ciekaw jestem opini innych

 

Ja trochę zapoznany jestem, więc pytaj śmiało :p

Odnośnik do komentarza

Panowie pomóżcie w znalezieniu przyczyny. Gram krótkie rzuty rożne, z których strzelam sporo bramek. Graczy wykonujący rzut rożny często dośrodkowywał w pole karne, gdy przeciwnik podchodził do krycia gracza, który czekał na krótkie rozegranie. Jednak z biegiem czasu co raz częściej idą dośrodkowania w pole karne nawet gdy grajek od krótkiego rozegrania jest nie kryty. Dochodzi do sytuacji że 10 na 10 rożnych gram "dalekich" pomimo że mają grać krótko a gość jest totalnie niekryty. O co chodzi? to jakiś bug? pamiętam że miałem podobnego buga z rozegraniem bramkarza w 2014, który na jednym z savów miał za nic moje wytyczne do grania krótko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...