Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

przesunąłem 4 zawodników z rezerw i 6 z U-19 do pierwszego składu i po jakiś 10 dniach moja perełka Quintero (kupiona za 46 mln :) ) wymazała z negatywnych opinii rację Liorente w sprawie braku głębi składu.


Czy trzymanie w pierwszym składzie 5-6 juniorów z U-19 poszerza sensownie pierwszy skład?

Odnośnik do komentarza

Eh nie mogę sobie poradzić z głębią składu... Mam 25 zawodników w składzie i dalej to samo - brak rywalizacji w zespole. Żeby chociaż wskazywało która pozycja nie ma rywalizacji... Kupiłem 3 zawodników tam gdzie miałem najsłabszych zmienników i nic to nie dało. Mam w zespole kilku światowej klasy zawodników - zmiennicy na ich miejsce mają często 2, a napastnik nawet 2.5 gwiazdki mniej - to może być powód? Ta duża różnica gwiazdek jest w ataku. 20 letni brazylijczyk - światowa klasa - 5 gwiazdek, a zmiennik to 33-letni Carlos Bacca - więc nie taki no name - ma 2.5 gwiazdki. Pensje ma Bacca 92k na tydzień i staty jeszcze dość dobre.

 

E: mam dwóch zawodników (światowej klasy) dużo lepszych od reszty zespołu. Może chodzi o to, żeby średnia jakości zawodników była zbliżona, żeby pomiędzy najlepszym z pierwszej jedenastki a najgorszym nie było różnicy 2.5 gwiazdki? - może to??

Odnośnik do komentarza

http://obrazki.elektroda.pl/6828312400_1450447146.png

 

 

E: już mnie to irytuje :)

 

Dodam jeszcze, że konflikt wybuchł jak z klubu odszedł prawy obrońca na 3 gwiazdki w dniu 28.1.2020. Z tym, że na jego miejsce już od 2.1.2020, czyli 4 tygodnie wcześniej, był kupiony Kaderabek i zdążył zagrać w 5 meczach.

Mnóstwo zawodników może grać na wielu pozycjach. 2.1.2020 - 4 tygodnie przed buntem przyszedł do klubu Grealish, który może grać na 3 naturalnych pozycjach. Szukałem takiego zawodnika by tym zwiększyć głębię i dupa :)

Odnośnik do komentarza

No może, ale w pierwszym składzie jest często od 2 do 4 zawodników na 2.5 gwiazdki. Sam nie wiem o co kaman. Sprzedałem 28.1.2020 obrońce prawy/środkowy 3 gwiazdki i tego samego dnia bunt. Więc można domniemywać, że o te dwie pozycje chodzi. Rezerwowi na środku i prawej obronie są po dwóch - każdy na 2 gwiazdki. W pierwszym składzie na tych pozycjach są lepsi albo równi po 3-4 gwiazdki.

Odnośnik do komentarza

Mam zawodnika światowej klasy, który prawdopodobnie osiągnie szczyt swoich możliwości w wieku 20 lat.

Teraz ma 19 lat i odpis, że gra prawie na maksimum możliwości.

Jak już osiągnie szczyt możliwości rozwoju będzie jeszcze cokolwiek podnosił skile?

Janse. Gdy wyrówna mu się CA z PA, dopiero zacznie się zabawa. Możesz wtedy relokować punkciki w umiejętności które dla danego zawodnika są najważniejsze, kosztem tym zbędnych. Możesz również uczyć PPM bez obawy że spowolni to rozwój zawodnika.

Szczyt możliwości w wieku 20 lat jest bardzo rzadki, myślę że twój sztab się myli:P No chyba ze jego szczyt to 100pa..

Odnośnik do komentarza

Relokować? W jaki sposób?

 

Zawodnik nazywa się Brinquedo zaczynał gre w wieku chyba 15 lat od startu gry w Fluminense w 2 lidze Brazylia. Nie wiem jak sprawdzić jego CA/PA

Bez używania jakiś edytorów nie sprawdzisz tego.

Jak chcesz ogarnąć drużynę, to posprzedawaj tych, co jęczę. Rozwalić mogą morale.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...