Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Dali Tobie na czysto te 90, czy jakoś porozkładane?

No, akurat z cenami za młodych to jest przegięcie. Dawaj wtedy oferty z długimi ratami, różnymi klauzulami itd. Zamiast dawać od razu "złóż ofertę", rób najpierw "zaproponuj", można z nimi ponegocjować, a i często ugrać dla siebie lepsze warunki.

Odnośnik do komentarza

Nikt z SI nie wypowiadał się na ten temat.

Ludzie powiadają że ci bardziej zdeterminowani skauci potrafią wyszukać więcej nazwisk. Liczy się jak w przypadku każdego innego pracownika klubu zdolność do adaptacji jak i poziom dyscypliny.

Skąd info o pracy z juniorami?

odnośnie tego atrybutu znalazłem tylko takie coś

""Background Attributes

There are two types of background attributes. The first type (coaching) influences the training score for individual players. They are Man Management and Working With Youngsters. They are the equivalent of each other, so the former is preferred for first team or regular coaches, while the latter is preferred for youth coaches.

The second type of background attribute (mental) controls things like how well the coach settles at the club and his tactical knowledge. This also includes his judging abilities, so the mental background attributes are most important when choosing an assistant manager.

None of the background attributes have an influence on the star rating of the coach."

Edytowane przez MaKK
Formatowanie czcionki
Odnośnik do komentarza

@Yau Odnośnie pracy z młodzieżą u scoutów, opieram się o materiał na centrumfm.

 

Skaut – pozostali nam do przedstawienia skauci. Poza stanowiskiem głównego Skauta, który ogarnia cały sztab szperaczy, mamy dwa rodzaje Skauów (kontraktowani po prostu jako skauci). Jednym jest skaut-obieżyświat, który wyszukuje nam piłkarzy w dowolnym krańcu świata (Ocena Umiejętności, Ocena Potencjału, Determinacja, Zdolność do adaptacji, czasem Praca z juniorami – jeżeli ma szukać młodzieży) i skaut najbliższego rywala (Ocena Umiejętności, Determinacja, Wiedza Taktyczna). Główny skaut po prostu jest najlepszy z nich wszystkich.

 

 

źródło: http://www.centrumfm.org/artykul-928,Encyklopedia_Football_Managera_2.html

 

Odnośnik do komentarza

Dotyczy głębi składu. Ogólny zarys znam, ale...

- Czy zawodnik zgłaszający problem zbyt małej głębi składu ma na myśli swoją pozycję?

- Wystarczy, że jedna pozycja nie ma sensownego zmiennika i już zawodnicy mogą zgłaszać problemy?

- Czy jest jakieś opracowanie tego tematu, gdzie można o tym poczytać?

Odnośnik do komentarza

Czy w wersji 2016, piłkarze nadal narzekają na słabą postawę drużyny w lidze podczas gdy mam 3 punkty straty do lidera i 3 mecze mniej?

Mocno to irytujące bo zbija mi morale drużyny, a jest totalnie bezpodstawne. Nie za bardzo wiem co powiedzieć drużynie która chce ze mną rozmawiać. Że spisują się za słabo, gdy spisują się znakomicie?

Odnośnik do komentarza

Piłkarz (Juan Fernando Quintero) zareagował negatywnie:

"Uważa, że Fernando Liorente ma rację w kwestii braku głębi w zespole."

 

Liorente podpisał kontrakt i w oknie transferowym odejdzie z klubu za około 2 miesiące. Czy zniknie ten negatywny wpis u Quintero?

 

Dziwne te reakcje na brak głębi w klubie. Mam 20 zawodników w pierwszej drużynie i z 12 w drugiej a zawodnicy krzyczą o brak głębi...

Odnośnik do komentarza

9 rezerwowych - w zasadzie na każdą pozycję mam jednego rezerwowego. Dla dwóch środkowych pomocników jeden rezerwowy i to samo z środkowymi obrońcami. Na pozostałych pozycjach 1 podstawowy i 1 rezerwowy. Może tu bardziej chodzi o to, że ci rezerwowi są za słabi? Co do rezerwowego środkowego obrońcy asystent mi napisał, że powinienem mu zmienić status na niepotrzebny. Dziwne bo do rotacji sam go czasem wstawia do składu :)

 

E: Do głębi brane są pod uwagę tylko naturalne pozycje czy też te inne np - uzdolniony?

 

E: Czy jeśli każdy zawodnik z pierwszego skłądu będzie miał jednego zmiennika czyli 11+11=22 to starcza by nie psioczyli o głębię?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...