Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Na co ma wpływ premia za lojalność dawana zawodnikowi podczas negocjacji/podpisywaniu kontraktu? Im wyższa jej wysokość może powodować, że zawodnik mniej chętnie będzie chciał odejść z klubu?

jest to kwota, którą proporcjonalnie się wypłaca. w momencie jak sprzedajesz zawodnika, trzeba mu wypłacić resztę.

 

 

Mam zawodnika światowej klasy, który prawdopodobnie osiągnie szczyt swoich możliwości w wieku 20 lat.

Teraz ma 19 lat i odpis, że gra prawie na maksimum możliwości.

Jak już osiągnie szczyt możliwości rozwoju będzie jeszcze cokolwiek podnosił skile?

jeżeli osiągnie max, to już nie

 

 

W ok. jakim wieku menadżerowie kończą karierę?

Chcę przejąć jakąś reprezentację, taką która ma menadżera, ma ponad 60 lat i czekam aż zakończy karierę☺

65-70 zazwyczaj
Odnośnik do komentarza

Relokować? W jaki sposób?

 

Zawodnik nazywa się Brinquedo zaczynał gre w wieku chyba 15 lat od startu gry w Fluminense w 2 lidze Brazylia. Nie wiem jak sprawdzić jego CA/PA

Trening.

Gdy zawodnik się rozwija, dostaje punkty w zależności od treningu ogólnego. I tak np. przy treningu ofensywnym, więcej pts. wpadnie mu do atrybutów ofensywnych i mniej do reszty. Gdy osiągnie jednak max swoich umiejętności poprzez trening indywidualny skupiony na danym atrybucie czy zestawie atrybutów na daną pozycję, tracił on będzie punkty w innych atrybutach, aby przenieść je na te wybrane przez ciebie.

Odnośnik do komentarza

Na pewno się da, ale można nagrzebać i przez to będą konflikty z innymi terminami.

 

Ogólnie wchodzisz w Edytorze: Reguły -> Dodaj zasady krajowe -> np. Polska, Dodaj niższe ligi i puchary do istniejącej struktury -> Koniec.

Potem: Reguły -> Konwertuj na reguły zaawansowane.

 

No i dalej w regułach zaawansowanych możesz sobie ustawiać konkretne terminy meczów.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

 

Czy mogę jakoś skopiować swoją karierę, abym miał ją również na drugim komputerze?

Tak, zobacz gdzie FM robi zapis. Otwórz ten folder, skopiuj wybrany plik i gotowe.

 

Na pendraka albo w chmurę i po kłopocie. Ewentualnie przez Steama sobie pobrać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...