Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to, że nasze uprawnienia trenerskie naprawdę mają znaczenie podczas rozgrywki. Ja nie mam żadnych i nie mogę nigdzie dostać posady. Zawsze klub odpowiada, że chyba żartuję...

A dziwisz się? Do Stonki na kase, a nie trenować piłkarzy przy takim CV :D

Zacząłem sobie jak zawsze w FM-ach grać w Luksemburgu. Pierwsze dni i już doszedł mi kolejny rywal - Kaerjeng, zmienił się tam prezes na jakiegoś katarskiego typka który od razu wpłacił na status profesjonalny i jeszcze chce zrobić drużynę na miarę kontynentalnego mocarza.. Ciekawe co z tego będzie.

A Ty grasz innym zespołem :>

U mnie w FM14 po zmianie prezesa w Lurgan, inne zespoły też hurtem zaczęły przystępować do zmian. Na razie bez większych rewelacji.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że w jakimś stopniu losowo. Pamiętam, że w 14 po wyrzuceniu mnie wgrałem z ciekawości na nowo sejwa i zupełnie inaczej się sprawy potoczyły.

Podobnie wygląda jak zarząd nas zaprasza do siebie w sprawie naszej przyszłości w klubie, chyba że mamy aż tak beznadziejne wyniki.

W takim przypadku za wiele nie mamy do wyboru...

Odnośnik do komentarza

Już myślałem, że zawsze będzie przy nich widniał status 'Rep". Chciałem się rozglądać za nowymi graczami.

 

Swoją drogą dziwne, że spotkało mnie to "dopiero" w 4 sezonie gry, a zawodników z Afryki miałem już wcześniej.

 

U mnie dokładnie tak samo. Gram czwarty sezon i dopiero teraz mam aż taki problem z dłuższą nieobecnością piłkarza z Afryki.

Odnośnik do komentarza

Zaproponuje ktoś jakieś ciekawe ustawienie przy wyrzutach z autu? Cały czas kombinuje, żeby znaleźć coś optymalnego, ale wciąż mi się nie udaje. Przy dalekich wyrzutach w okolicach pola karnego przeciwnika bardzo często dochodzi do tego, że zamiast stwarzać zagrożenie, sam narażam się na niebezpieczne kontry :/

Odnośnik do komentarza

ULTRAS, Zwróć uwagę, który zawodnik wyrzuca piłkę. Często jest to któryś z bocznych obrońców, wtedy jeśli jest to jeden z zawodników którzy mają zostać z tyłu często brakuje właśnie tego jednego piłkarza do powstrzymania ewentualnego kontrataku. Daj może trzech albo nawet czterech obrońców z zaznaczonym "zawsze zostań z tyłu", by niezależnie od mentalności drużyny tam byli, jednego stopera, albo wysokiego napastnika nabieg na krótki słupek, jednego gracza pod polem karnym rywala, a resztę poustawiaj gdzieś tam z przodu albo żeby wychodzili do piłki :) zależy jeszcze, jak chcesz rozgrywać auty, jeśli wybierzesz długie, czasami gdy aut jest blisko pola karnego rywala, zawodnicy ustawiają się jak do kornerów :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...