Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.sendspace.com/file/snvmvg

Herby polskich klubów od I do IV ligi.

Niestety jakość niektórych jest wątpliwa, bo sam je wycinałem.

 

 

Panowie pamiętacie jak podzielić ekran meczowy, żeby z lewej strony była na przykład informacja meczowa, a z prawej taktyka? Chodzi mi o ekran kiedy nie toczy się akcja meczowa.

Odnośnik do komentarza

Z tego wynika, ze zawodnicy sa niezadowoleni z powodu zbyt malej liczebnosci skladu, wiec tak przeprowadz transfery albo przenies zawodnikow z rezerw. Po prostu chca zebys zwiekszyl glebie skladu.

 

Ja zawsze staram sie miec sklad liczacy okolo 22 zawodnikow, ale takich ktorych nie boje sie wystawiac do skladu.

Odnośnik do komentarza

Pod względem kolorystyki nawet przebił FIFĘ Manager :P.

Do braku suwaków już się przyzwyczaiłem. Brakuje mi większej swobody, większej ilosci poleceń, dowolnego ustawiania zawodników na boisku i podobnie jak Maćkowi podzialu ekranu taktyki na grę w obronie i ataku.

I to nie jest marudzenie czy dramatyzowanie tylko konstruktywna krytyka :P.

Sedes marudził, my rozmawiamy w gronie CM/FM-owych weteranów.

Dowolne ustawienie zawodników skutkowałoby jakimś potwornym chaosem - nie wiem jaki silnik meczowy musiałaby mieć ta gra żeby na to pozwolić. Podział ekranu taktyki istnieje - formacja jaką ustawiasz w ekranie taktyki to właśnie ustawienie w obronie.

Odnośnik do komentarza

SZU, dawno, dawno temu taka możliwość istniala i jakiegoś wielkiego chaosu nie było. Zgadzam się jednak z Tobą, że w tej chwili silnik gry nieco inaczej wygląda i mógłby takiej dowolności nie udźwignąć.

 

Co do ekranu taktyki to myślałem o czymś takim. Podział na zadania w grze defensywnej (bez piłki) i ofensywnej ( z piłką). Oddzielne ekrany dla opcji defensywnych i ofensywnych. W ten sposób można by inaczej ustawić zawodników dla gry bez piłki i inaczej dla gry z piłką.

Teraz wszystko wrzucone jest do jednego worka. Chyba, że taka możliwość jest, a ja jej nie widzę :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...