Skocz do zawartości

497 różnych instrumentów i brzmień przechodzi dziennie przez uszy Maryni


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja teraz dałem bo te wymienianie postów i branie znowu czegoś na poważnie zaleciało mi "udowodnij albo przeproś". Ale w sumie racja - zastanowiłem się :D

 

Ani na poważnie, ani nie na poważnie. Po prostu, jak ktoś coś do mnie piszę, to odpowiadam :P Jak się zastanowiłeś, to łap plusa. Tak trzymać.

 

P.S.

Chociaż nie, minus będzie bardziej fair :kekeke: Łap zatem ziom :D

Odnośnik do komentarza

Ja nawet nie wiem co ten MT robi w sumie :ninja:

 

Przecież pisałem bodaj wczoraj, ż sie Opierdalamy :roll:

 

Ja nawet nie wiem co ten MT robi w sumie :ninja:

 

A nie! Cofam to, Kuchar mi zmienił nick. I to za darmo, nawet nie pamiętam czy musiałem podziękować

A tera to się obszczekuje, tak? Ładnie wonski, ładnie !
Odnośnik do komentarza

Ambitny plan na wieczór, zakupiłem Perełki i będzie grany FM. Szkoda że w LE nic nie zdziałamy, bo w trzeciej rundzie kwalifikacji na Bilbao trafiliśmy :/.


http://i.imgur.com/9oCJmpj.jpgpo sezonie sprzedam Murraya i będą sami Szkoci w składzie. Tylko tego Webbera szkoda, bo to wychowanek, urodzony w Edynburgu i odrzucałem już spore oferty z Premiership za niego. No ale woli grać w młodzieżówce angielskiej niż w dorosłej kadrze Szkocji :roll:. Może mecze o punkty to zmienią.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...