Skocz do zawartości

497 różnych instrumentów i brzmień przechodzi dziennie przez uszy Maryni


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Okej, kupiłem imbusy i skręciłem ten rower :D okaże się czy dobrze ;) Jeszcze tylko błotniki i uchwyt na bidon ;) Zrobiłem trzy kółka wokół kościoła i wszystko wydaje się ok :-k

Widzę, że dostałeś dokładnie taki sam zestaw jak ja. Ja zrezygnowałem z błotników, bez wygląda lepiej. :D Co ciekawe myślałem, że w razie mokrych dni będę cały uwalony, a jeździłem w leśnym błocie i było naprawdę nie najgorzej.

Odnośnik do komentarza

Okej, kupiłem imbusy i skręciłem ten rower :D okaże się czy dobrze ;) Jeszcze tylko błotniki i uchwyt na bidon ;) Zrobiłem trzy kółka wokół kościoła i wszystko wydaje się ok :-k

 

Ale robiłeś to z instrukcją czy wylądowała od razu gdzieś daleko? :P

Odnośnik do komentarza

Okej, kupiłem imbusy i skręciłem ten rower :D okaże się czy dobrze ;) Jeszcze tylko błotniki i uchwyt na bidon ;) Zrobiłem trzy kółka wokół kościoła i wszystko wydaje się ok :-k

Tylko pamiętaj, że jak będziesz nim jechać koło biedronki to najpierw się patrzy w lewo, potem w prawo, a potem jeszcze raz w lewo :keke:
Odnośnik do komentarza

 

Fajnie jest mieć wiernego fana, ale kuab, to jednak ma naprawdę nierówno pod sufitem :keke:

załóż temat, że trzeba wyjebać MT bo ktoś Ci daje minusy ;)

 

 

Raz, że MT nie ma nic do tego, to dwa, to nie jest bicie się o złotą patelnię, żeby mi te minusy miały jakąś krzywdę robić :P Ja się po prostu dziwię, że mu się chcę to robić nawet przy postach, do których nie ma o co się przypierdolić.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...