Skocz do zawartości

Livescore wiosenny


Hawkeye

Rekomendowane odpowiedzi

Pięknie. :) :)

 

Anwil rozwalcował rywala, Barca poza LM.

 

A tu jeszcze GSW bije rekord i papa Kobe.

mnie tylko zastanawia po chuj Barcelona tak cisnela, grala wysoko i sie odslaniala skoro miala korzystny wynik w dwumeczu :D

 

Hm, no nie miała. Atletico strzeliło bramkę na wyjeździe.

a faktycznie, to zmienia postać rzeczy :D

Odnośnik do komentarza

Sprawiedliwy awans Atletico. Cieszę się. Byli kręceni w pierwszym meczu, byli kręceni w drugim meczu aż do 90 minuty. Gdyby nie wałki sędziów, wałki ewidentne, to Atletico by grało 11 na 10 przed czerwoną dla Torresa na Camp Nou i 11:9 u siebie. Karny należał się Barcelonie jak psu miska, ale gdyby nie koszmarne błędy sędziów w poprzednich 179 minutach dwumeczu, to ta sytuacja byłaby równie istotna jak gol Oscara w meczu Brazylia-Niemcy na mundialu. I tu, jak zwykle gdy chodzi o Barcelonę, kurwę z logiki robi timon.

Odnośnik do komentarza

Ale Barcelona absolutnie nie jest faworyzowana przez sedziow. Gdzie jestes Brudasie?

No w końcu druk w drugą stronę :P

 

Oglądałem mecz. Serio analizujecie mecz tylko pdo kątem tego co zrobi zawodnik Barcelony? Bo jakoś stawanie na nogach, masa taktycznych fauli ze strony Atletico była niezauważona? Sędzia był mocno wyrozumiały dla graczy obu drużyn. Juz pomijam Godina i Juanfrana którzy cały czas z czułością chcieli klepać zawodników Barcelony. Zresztą wspominałem, że gdyby była, to dostaliby Wolfsburg :keke:

Odnośnik do komentarza

 

Byli kręceni w pierwszym meczu

 

Ty jak się uprzesz na jakieś fantasmagorie...

 

No tak, bo wcale Suarez nie powinien był wylecieć jeszcze przed Torresem, tak samo jak Busquets chwilę później, któremu to samo, co Torresowi, się upiekło. Ogarnij się.

Odnośnik do komentarza

Keith, nie kurw logiki znów.

 

Całe życie przeciw logice to liczysz, że nagle się przestawi? ;)

mnie tylko zastanawia po chuj Barcelona tak cisnela, grala wysoko i sie odslaniala skoro miala korzystny wynik w dwumeczu :D

 

Bo to Barca ;)

Czasem zazdroszczę Realowi tych kontr, są po prostu genialne.

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...