Skocz do zawartości

Livescore wiosenny


Hawkeye

Rekomendowane odpowiedzi

Domyślam się, że nikt nie ogląda Palace - Everton, ale informuję że Robert M. założył betonowe buty i wbił sobie ostatni gwóźdź do trumny. Kone w pierwszym składzie to jakiś pijany sen wariata.

A dzisiaj jeszcze ManUtd - WHU w FA Cup jakby co :)

Nawet koniec pierwszej połowy już. Pomyliły mi się godziny rozpoczęcia meczu z EPL.

Odnośnik do komentarza

O dziwo Atletico kibicują dzisiaj nawet kibice Realu :-k

W Hiszpanii sympatyzuję z Barceloną, nie znoszę Simeone i drażni mnie Atletico, ale po wałkach z pierwszego meczu trzymam kciuki za awans Atletico. Albo przynajmniej niech Atletico przegra, żeby nie było, że wałki z 1 meczu były decydujące.

Odnośnik do komentarza

Barcelona słabiutki początek, tu nie było żadnego wstrząsu od meczu z RSSS.

Najprostszy sposób na plusy na forum - napisz, że kibicujesz aktualnemu rywalowi Barcelony :keke:

Wypraszam sobie ;). Jeśli miałbym wskazać drużynę w Hiszpanii, z którą zawsze sympatyzowałem, to właśnie Atletico (nic nie poradzę, że w moim okresie kiełkowania zainteresowania futbolem, akurat wygrali La ligę i mieli Kiko w składzie ;))

Odnośnik do komentarza

Nie zapytam Gacka jakie "wałki" były w pierwszym meczu.

Nie zapytam Gacka jakie "wałki" były w pierwszym meczu.

Nie zapytam Gacka jakie "wałki" były w pierwszym meczu.

Nie zapytam Gacka jakie "wałki" były w pierwszym meczu.

Nie zapytam Gacka jakie "wałki" były w pierwszym meczu.

Nie zapytam Gacka jakie "wałki" były w pierwszym meczu.

Nie zapytam Gacka jakie "wałki" były w pierwszym meczu.

Nie zapytam Gacka jakie "wałki" były w pierwszym meczu.

Nie zapytam Gacka jakie "wałki" były w pierwszym meczu.

Odnośnik do komentarza

Wrzodów dostaje od patrzenia na ten mecz. Już wczoraj się nakurwowałem po sufit.

Dlatego nienawidzę piłki, bo denerwuje się z powodu takiego idiotyzmu jak kopanie napompowanej kulki przez milionerów, którzy w ciągu tych 90 minut, gdzie ja bezsensownie tracę zdrowie zarabiają wincy niż ja w rok.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...